Всі скаргиГоловнеТовари та послугиТе, що знайшли в пачці дитячого соку “Агуша” шокує. Українці будьте уважні!

До “Електронної книги скарг України” написала скаргу наша читачка Ірина, яка вчасно звернула увагу на підозрілі чорні цятки на трубочці від соку, вирішили зазирнути в середину і те, що там знайшли – шокує. 

“Хочу поскаржитись на продукцію відомоі торговоі марки дитячого харчування, а саме «Агуша».

У нас стався дуже неприємний випадок з сочком цієі ТМ.Вчора дала дитині випити сік яблучно-виноградний. На превелике щастя моя донечка практично одразу витягнула трубочку, на якій я побачила чорні краплі.

Довго не думаючи, ми перелили вміст упаковки в стакан і жахнулись від побаченого.
Спершу ми подумали, що це плавають глисти. Та ще більший жах нас чекав, коли чоловік розрізав упаковку. Те, що було всередині повністю нас ошалешило.

Нижче додаю фото і відео того, що нам прийшлось пережити. Ми цілий день не могли прийти в себе.

Повідомляю, що термін придатності соку ще не вийшов (спожити до 18.06.2018).

Добре, що у мене була таблетка від токсикації і я вчасно дала її дитині. Я навіть не хочу думати, чим все могло закінчитись, якби наша дівчинка випила цей сік.

І я дуже надіюсь, що бактерії, які попали в її маленький організм там не приживуться. Пишу цю скаргу з пропозицією провести перевірку усіх виробників дитячого харчування. Дуже не хочеться, щоб хтось інший ризикував диттям своіх крихіток! Дякую!”, – написала вона!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!