Всі скаргиГоловнеОсвітаСхудлий гаманець від реформ. Як на Франківщині доводиться вишукувати гроші на додаткові заняття для дітей

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Володимр, який розповідає про те, як йому, схоже, доводеться ще шукати гроші, щоб витримати реформу освіти. Адже тепер до сімейного бюджету додалося навантаження у зв’язку з Об’єднанням територіальної громади (ОТГ). 

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня шановні журналісти. Я людина сором’язлива, але життя річ складна і хоча би в листі я зможу висловитись. Така проблема, як у мене, думаю непоодинока. Це стосується навчання і ефективності ОТГ. У нас виникла проблема так би мовити на рівному місці. Наш син навчається в сільській школі і паралельно у музичній в районному центрі, на даний момент музичної по класу фортепіано закінчив 7 класів і залишилось один рік.

І тут майже рік тому, у нас пройшло об’єднання громад і ми теж підтримали на виборах, і коли ви показуєте по телевізору, що після об’єднання у людей починається покращення – то у нас ніяких змін на краще, а навпаки: до цього часу я і не знав, що крім нас музичну школу ще оплачувала районна рада, а ту коли стало ОТГ, яке неспроможне оплачувати, приходиться платити нам.

Ми повинні були б платити 220гр за місяць навчання не рахуючи 30гр на день проїзду, а таких днів на тиждень буває і три… це не рахуючи, ще якийсь невеличкий перекус десь до 20гр, а тепер і ще те, що платила райрада, а це ще плюс 667грн теж лягає на нас.

Якщо підсумувати витрати, то це виходить майже – 1 500 грн на місяць навчання у музичній школі, а плюс обід у загальній. звідси напрошується висновок: навіщо ламати те, що хоч якось працювало. Куди ми котимось і чи взагалі нам потрібна держава, якщо ми платимо за все самі від народження дитини до наших поховань, вирішуємо усі питання теж самі. Навіщо нам депутати і міністри, щоб бюджет між собою ділити?

Ми думаємо чи наш син закінчить музичну школу, чи гроші які ми вкладали 7 років так і пропадуть. Перепрошую за свою неграмотність і сподіваюсь, що ви розберетесь з цим питанням. І, взагалі, як воно повинно бути… Я не вказую ніяких назв населених пунктів, бо думаю, що це непоодинока проблема. І хотілось би донести до людей, які ще не об’єднались у громади до чого воно приводить. Ми звертались до керівництва нашого ОТГ, та вони розводять руками. Говорять, що вони повинні плати за одного фортепіанщика 17 000 грн. на рік, де така сума взялась не знаю. Мовляв, вони не мають чим заплатити зарплату у дитсадку. А навіщо об’єднувались і це я питав, та у відповідь мовчання…

Я цікавився, чи можу я ще кудись звернутись по даній проблемі, та кажуть, що ні – бо ОТГ підпорядковується напряму тільки кабінету міністрів. Тож, сподіваюсь на вас і ваших колег”, – написав він.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!