Всі скаргиДержавні органиСховатися від правосуддя на фронті. Куди тікають засуджені від покарань

До «Електронно книги скарг України» написала наша читачка Марія. Вона переконує, що її чоловіка змусили зізнатися в злочині. Від правосуддя сховатися він намагався на фронті – але і там його знайшли.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

“Пише вам Гребінчак (Зварич) Марія Володимирівна.

У мого чоловіка Гребінчака Максима Сергійовича 1993 р.н сталася велика біда, він перейшов дорогу одному з великих людей Бобровицької міліції.

Як все насправді було я знаю мало, так як одружилися ми після того, як його підставили.

Суть така: одна людина була винна йому 250 грн, і одного вечора у грудні місяці, вони зустрілись – і той захотів купить у нього якусь таблетку, я не знаю яку, але Максим (чоловік мій) взяв у хаті аспірин і виніс йому на продаж.

Той дав гроші, але як зясувалось пізніше – гроші були мічені. І була відеозйомка передачі таблетки.

Міліція затримала його…були допити, його тримали там..і було 3 суди, на яких йому радили зізнатися і нічого не буде, окрім як рік судимості.

Ну, він повірив – і зізнався, а вони раді стараться оформили його по 307 ст. ніяких аналізів, ні пилку на грошах, ні таблетки не провели…ні свідків! просто пройшов суд і зробили вирок – 4 роки позбавлення волі.

Суд відбувся 27.03.2015 йому дали вирок на руки і відпустили додому, сказавши, що через місяць посадять.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Який матиме вигляд кухня майбутнього від ІКЕА

На той час я завагітніла, я студентка, житла особистого в нас немає, прописана в гуртожитку.

Йому хлопці порадили піти в армію, бо кажуть, що вони спеціально такі статті дають, щоб в АТО відправити. Ну, він послухався , пройшов комісію, 18.04 ми згуляли весілля і він пішов у армію як мобілізований.

Прийняв там присягу, він у мене за освітою зварювальник, і працював за спеціальністю.

Відправили його у рембат, він навіть контракт хотів підписать, аби тільки в тюрму не зашо не сідать.

Тим часом прокуратура мовчала, адже їм прийшов з воєнкомата лист. Ми вже зраділи, що нарешті вони залишили нас! Бо в нас молода сім’я любимо один одного, хочем поїхать кудись і почать все з початку, щоб ніхто нас не трогав. На роботу йому пришов вирок, що раз він служить то ті 4 роки заміняють на рік умовного…але 6.06 вранці до нього додому пришла міліція і почала обшук квартири, питали де Максим.

Мати сказала, що він служить у м.Десна. а 8.06  вони приїхали пов’язали його і забрали.

Добу тримали в бобровицькому районному відділку, сьогодні повезли в м.Козелець, а звідти в Чернігівське СІЗО. Я в розпачі, я не знаю, що робить і куди йти.

Я зараз навчаюсь у Києві, вагітна 3 місяці, без житла, грошей, і чоловіка. Адвокат просить стартову ціну 30000 грн, але сказав зразу, що в Бобровиці всі підкупні, і підступні, Максим не перший якого так підставляють – в них своя схема, і свої люди.

Оскаржити ми не можемо бо вийшов строк апеляції. І погано те, що у вироку вказано, що він признав вину, але ж, адвокат каже, що його примусово змусили це зробити!

Грошей в мене не виставить добиваться справедливості, але чоловік визнає, що дарма признав вину, бо повірив їм, що все минеться.

Допоможіть мені, благаю Господом Богом прошу, допоможіть розібратись, повернути чоловіка, батька в родину, я без нього пропаду, а він без мене.

Я вірю світ не без добрих людей, мій чоловік не наркоман і ніколи їм не був, просто попалась одна людина, яка спаганила нам життя.

БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ, серце болить за наше майбутнє, за наше немовля.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!