ІншеВсі скаргиСвавілля правоохоронців та прокуратури у виправному центрі

До “Електронної книги скарг України” написав Павло. Чоловік стверджує, що у одному з виправних центрів умови перебування є нестерпними, а прокуратура закриває очі на нелюдські умови праці та життя у центрі.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Здраствуйте. Меня зовут Паша. На даный момент я нахожусь в ВЦ-113. Мне говорили, что это исправительный центр, но это далеко не так. Тут к людям относятся как к рабам, люди роботают сутками, в случае отказа так роботать администрация пугает людей условно досрочным освобождением. Зарплаты не выплачивают, выщитывают полностью всю, непонятно за что. Все прокуроры куплены, даже приезжает прокуратура и ничего не меняется.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Слідчий не повертає майно після конфіскації

ВЦ-113 занимается древесным углем, соответственно стоят прокурорские бочки. Фото могу предоставить. Поєтому на все закрывают глаза. Людей даже в больном состоянии заставляют работать. В случае отказа, место оказания медицинской помощи закрывают на изолятор. Фото- , видеоматериалы могу предоставить.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!