Всі скаргиДержавні органиСвавілля, корупція та приховування справ в Волинській ОДА

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Василь, який стверджує, що відписка голови Волинської ОДА підтверджує існування закоренілого деспотизму, свавілля,правового нігілізму і дискримінації в даному регіоні.

“Так, мною 23.03.16року на ім’я голови Волинської ОДА п.Гунчика В.П. письмово було надіслано рекомендованим листом звернення. В листі були наведені факти цинічного, брутального нехтування Конституції України, а наведені приклади і факти свідчили про ігнорування ЗУ “Про органи місцевого самоврядування” мером м. Нововолинська Сапожніковим В.Б. його заступниками й депутатами місцевого гатунку. До цього я звертався неодноразово в електронному вигляді до Гунчика В.П. з проханням на прийом особисто, де будуть викладені задокументовані факти порушених нагальних питань.

Спочатку довго роздумуючи мені було відмовлено не пояснивши причину. Згодом на електронну пошту прийшло повідомлення, що за вказаними моїми фактами зловживань Сапожнікова В.Б. було проведено перевірку та лавочки, які поламані у сквері на 5-му мікрорайоні за вказівкою мера будуть відремонтовані. Вмикаємо логіку: Звідки з”явилася така інформація і хто її автор мені не вдалося з”ясувати і більш того мене ніхто не викликав для уточнення доводів і вимог.

Згодом Гунчик В.П. дав добро на особистий прийом, але не в своєму кабінеті, а в смт.Ківерці. Знову вмикаємо логіку. Для довідки смт.Ківерці це один із районних центрів Волині знаходиться в 40км від м.Луцька, а так як Нововолинськ знаходиться ще дальше, то уявіть скільки необхідно часу, щоб дістатися цього населеного пункту. Тим більш, якщо особистий прийом губернатор проводить в Ківерцях – то який там Мартинюк з Нововолинська прийде на прийом з проблемами нововолинчан? Де логіка таким діям губернатора? Влада що дійсно нас за дурнів приймає? Можна було б не згодитись з таким висновком, але я поспіль отримав три формально маразматично-абсурдні відписки за підписом Гунчика В.П., де вказувалося, що моє звернення переадресовано відділу звернень для обробки і вивчення з наданням відповідного письмового повідомлення про прийняте рішення. Таких три подібних повідомлення під копірку.

Нещодавно отримав останню відписку, що була проведена перевірка цим відділом піднятих у зверненні питань, але вони свого підтвердження не знайшли і тому на підставі п.2 ст.8 ЗУ “Про звернення громадян” Гунчик В.П. припиняє зі мною спілкування. Повний абсурд при теці документальних підтверджень злочинних діянь мера Сапожнікова В.Б., що підпадає під ознаки корупційних діянь і інших статтей КК України.

В зв”язку з чим сьогодні 06.07.16 року збираю весь компромат на всі 14 епізодів злочинного діяння ОЗУ Нововолинська, а також фактів приховування цих злочинів з боку ГПУ, СБУ, МВС, ГУ Нацполіції, омбудсмена України, Секретаріату ВР і низки “народних” депутатів, Мінюста і розпочинаю акцію громадянської непокори біля стін НАБУ (вул.Сурікова 3) по вул.Офшорній бувша вул.Банкова 11,по вул.Різницькій 13/15, по вул.Богомольця 10, по вул.Інститутській 21/8 і під ВР).

Маю групу підтримки. Можемо зустрітися, де дам всю вичерпну достовірну, задокументовану інформацію. З повагою вільний козак. пасіонарій МТПЛ(УС) Василь Мартинюк. Шануймося!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!