ІншеВсі скаргиФінансиСвавілля чиновників в Черкаській області

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Ігор, який стверджує, що вищі інстанції перешкоджають розвитку маленьких міст.

“Добрий день. Мене звати Ігор, я представник Мовчана Володимира Петровича (Черкаська область, Тальнівський район, с Криві Коліна). Мовчан Володимир Петрович відомий на черкащині меценат, благодійник, який власним коштом збудував у районі і місті храми Київського патрархату, школу, клуб, дитячий садок, майданчики та веде активну меценатську діяльність. Також Володимир Петрович є інвестором Тальнівського району: створює робочі місця та активно веде підприємницьку діяльність. В той час коли пан Гройсман по телебаченню кожного дня розповідає, що потрібні інвестиції і робочі місця, Тальнівська міська рада перешкоджає будівництву в центрі міста будівлі на яку є всі погодження, проектна документація та дозвіл на будівництво. Пройшли всі громадські слухання на яких вся громада міста дала згоду на будівництво, але чиновники із міськ ради ставлять всілякі перепони як бюрократичні і протизаконні так і політичні в плані тиску на депутатів, кожного разу вони знаходять все нові і нові переліки документів,які їм потрібно надати-хочуть тим самим породити корупцію у наших відносинах. Будівництво зупинено,а будівельну бригаду перекинуто на будівництво ще одного храму в районі, яке зараз розгорнуто Володимиром Петровичем.Суть питання така-людина яка вклала в розвиток міста і району найбільше-і це видно по справам, стикається з тим що влада сьогодні не хоче ні щоб розвивалось місто, ні район. На мою думку вийде дуже гарний репортаж про сьогоднішнє відношення до наших внутрішніх інвесторів з боку корумпованої влади! Дякую!Якщо потрібно я можу вислати більш детальний фото матеріал або ознайомити Ваших журналістів особисто на місці!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!