ІншеВсі скаргиСвалявський завод незаконно викачує воду з трубопроводу

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі зі Сваляви, вони переконують, що завод користується проведеним ними водоканалом.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Доброго вечора! Звертаємося до Вас із надією на допомогу: у 2009 році ми за власні кошти проклали водопровід по нашій вулиці. За узгодженням міської ради та РКПВВ Свалявським, трубопровід проходить через тереторію ТзОВ НВП «Грифсканд-Свалява».

Станом на сьогодні водопостачання по нашій вулиці майже відсутнє, а якщо і є вода, то вода під дуже низьким тиском, що призводить до поломок побутової техніки і т.д..

Ми неоднаразово звертались до керівництва Свалявського водоканалу по телефону зі словесним благанням. Працівники Свалявського водоканалу приїздили на наші дзвінки, та допомогти нам у нашій біді вони безсилі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Випускникам перінституту ніде працювати»

Ми знаємо і переконані, що врізка в наш водопровід, котрий ми проклали за власні кошти, пройшла без відома Свалявського водоканалу, і ми б хотіли отримати відповідь від ТзОВ НВП «Грифсканд-Свалява». «Грифсканд-Свалява» має право гасити вугілля питною водою, а не технічною, у зв’язку з чим постійно припиняється подача води на нашу вулицю.

Ми просимо Вас допомогти нам розібратися в цьому. Ми зверталися до:

  1. Прокурора Свалявського р-ну, Свистак В.І.
  2. Міського голови Ланьо І.І.
  3. Директора ТзОВ НВП «Грифсканд-Свалява»

Але який був тиск води, такий і залишився. Вони не допомогли нам нічим. Навіть на тереторію заводу їх не впускали. Місто Свалява, Закарпатьська область”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!