Всі скаргиЖКГСусідські війни за криницю

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі, котрі перконують, що сусіди без будь-якої причини не дають їм користуватися спільною криницею, яка не належить жодній зі сторін та викопана на землі загального користування.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“Ми мешканці села Кочержинці Уманського району Черкаської області. Проживаємо в 2 поверховому 4 квартирному будинку. Центрального водопостачання немає. Ми переїхали сюди в 2010 році, на той час наші сусіди викопали в дворі загального користування криницю. Ми, переїхавши, сплатили їм свою частку (1100 гривень), вкинули свого насоса і користувались водою 5 років, в 2013 році ми організували підкопку і чистку данної криниці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туроператор не повертає гроші за невикористану путівку

20.08.2015 року наша сусідка Рижак Марія Григорівна, без будь яких об’єктивних причин викинула нашого насоса з криниці, кинула наші 1100 і залишивши нас без води. На той час нашій молодшій донці було 3 місяці. А 2 роки перед цим вона так само викинула насоса інших наших сусідів. Вже півроку тривають суди, сільська голова взяла цю криницю на баланс сільської ради, зробивши її, таким чином, криницею загального користування. По документам уся правда на нашому боці, міліція приїздила і підтвердила це. Вплинути на сусідку ніхто не може – ні сільська голова, ні міліція, ні депутати сільської ради – вона лягає на криницю і кричить, що не пустить нізащо. Жодного документу у неї на криницю немає, земля під криницею також нікому не належить – загального користування.

Рити окрему криницю, яка зараз коштує близько 20 000 гривень, не маємо змоги та і немає де – навколо каналізаційні стоки і смітники. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!