Всі скаргиЖКГСусідські війни в Рівному. Як директор ОСББ відмовляється від мешканців

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка скражиться на їхнього директора ОСББ. Він має гроші на нештатні ситуації, але замкнення в щитовій, і необхідна заміна дротів – то не є, на думку директора, такою ситуацією. Тому жителям двох квартир довелося за власний рахунок ремонтувати несправність. 

“Відповідно до закону про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків повідомляю, що голова правління ОСББ Льонок -19(співвласником якого я є Грабчук Н.О) порушує мої права та не виконує свої обов’язки.

21.06.18 в нас в другому підїзді, на п”ятому поверсі сталася пожежа, загорілася щитова на площадці, в 21.51 була викликана пожежна, в 21.52 я набрала голову ОСББ, пожежна приїхала через 11 хв (пожежу погасили, старший підрозділу спитав де електрик та голова) Голова правління приїха в 22.35. Довго велася дискусія на рахунок підключення всього підїзду до електро постачання, не домовилися, так як електрик відмовився працювати бо не було в наявності матеріалів, кабелів.

Голова правління сказав, що електрик приступить до роботи 22.06.18 в 8.00, з ранку закупиться все необхідне. Прочекавши до 11:30 ремонт не був початий. Я викликала з “Домової службу” майстер (пийшов протягом 1 год) пояснив причину пожежі – перенавантаження мережі.

Так як ми мешканці 53 та 56 квартири, не задоволені виконаними роботами електриком ОСББ Віктором на 9,8 поверхах,(фото додаю) ми найняли людину з дом.служби за роботу якої заплатили 1450.00 грн,(є чек), це при оплаті кварт.плати 3.50 кв 221.00, в акті виконаних робіт вказано, за що ми заплатили.

Електрик ОСББ зобов’язаний замінити всі погорівші дроти (магістраліні та кабелі до чотирьох квартир) робота не виконана замінено тільки магістраль, розводка до квартир повністю вигорівша і не замінена, підключити квартири немає до чого.

23.06.18р в телефонному режимі з головою правління вияснилося, що електрик ОСББ, який отримує кошти (заробітну плату) НЕ БЕРЕ СЛУХАВКИ, на моє питаяння, що нам робити, голова відповів: “ЧЕКАЙТЕ МОЖЕ ДОДЗВОНЮСЯ, ІНШОГО ЕЛЕКТРИКА ВІН НАЙМАТИ НЕ БУДЕ, КОШТОРИСОМ НЕ ЗАЗНАЧЕНІ ВИТРАТИ”.

Хоча в 3.50 заложена сума на незаплановані ситуації, заборгованості по кварт.платі немає жодній з 4 квартир.
Чотири квартири залишилися в пастці без вихідності та без світла на невизначений час.

Вважаю, що голова правління Володимир Лазарчук не виконує свої обов’язки, не забезпечує утримання будинку. Я вважаю, що кошти зібрані на утримання будинку № 19 по вул. Льонокомбінатівській м.Рівного Рівненської області він не виконує свої обов’язки”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК