Всі скаргиСусідська війна в Івано-Франківську

До “Електронної книги скарг України” написала наша читчка Галина з Івано-Франківська, яка переконує, що сусідство з людьми перетворилося на довготривалу війну – з побоїщами, побитими вікнами, та з травмами.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 

“Шановна редакціє звертаюся до вас за допомогою.

Мене звуть Людмила, жителька смт. Битьків, Надвірнянського р-н., Івано-Франківська обл. Ми з сусідами воюємо вже 3 роки.

Вони неодноразово били мого батька, моіх сестер та мене. Також вибивали вікна в моєму домі, за які не несли ніякоі відповідальності. Ми зверталися в правоохоронні органи але сусідам все сходить з рук. Так вже немає сил жити. 13.06.15 сусіди вкотре побили мого батька, зараз він знаходиться на лікуванні в ЦРЛ м. Надвірна з численними тілесними ушкодженнями.

Правоохоронні органи не проводять ніяких дій, посилаючись на те що в них немає часу або не вистачає працівників. 15.06.5 сусіди вкотре побили вікна, в міліціі тіж самі діі, вказані  вище. Прошу вас надати розголосу цій справі бо незнаю до кого більше звернутися.

Сусідам без вашоі допомоги знову все зійде з рук. Дуже надіюся на вас, З повагою Бенюк Людмила Василівна”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!