Всі скаргиГоловнеЖКГСусідська війна у Львові за квадратні метри. Як майно людей без їхнього відома приписують собі

ЕКСУ ЕКСУ1 рік ago8331 min

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Людмила, яка скаржиться на те, що її та її брата обманули в питанні приватизації. Банально прописали кімнату її родича до інших людей і нікому про це не сказали.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Мене звати Людмила, проживаю в м. Стрию Львівської обл. вул.В.Івасюка20. Звертаюся до вас по допомогу,тому що я самостійно юридично не спроможна розпочати і завершити справу до кінця. Моя мета – внести в списки приватизації мого брата Лаврікова Максима Валерійовича, який також проживає за цією адресою. Він родився тут і вже 30 років як проживає. Але його не внесли в списки приватизації, тому що його кімната, в якій він проживає, дуже вабить око однієї сусідки, що в нього за стінкою. І, яка, ще до повного його нещастя і займається приватизацією. Справа в тому, що це – гуртожиток. Він належав до заводу гумових виробів. Там працювали наші батьки і старший брат. Батьки стояли в черзі на квартиру, як багатодітна сім`я. Але, нас обійшли і продали цю квартиру нашим сусідам. Тепер ми вже дорослі, маємо свої сім`ї і надалі залишилися в тому гуртожитку проживати.

З сусідами не розмовляємо через чвари за зайняті кімнати. От вони тепер тишком нишком приписали його кімнату собі. Я була б не довідалася, коли б не зателефонувала до тієї сусідки, п.Мирослави. Питання полягало в тому, скільки грошей повинен заплатити мій брат, щоб отримати документи на приватизацію. Відповідь була така:-“а він уже не може їх здати, тому що вже пізно.” Коли я пішла до нашої міської ради до інспектора по приватизації, він показав мені документи тієї сусідки, виявилося – кімната мого брата приписана в її документи. Прошу вас допомогти набути розголосу про цю справу т.я. жінка всіх купляє.

Я хочу справедливого завершення справи і кари за хабарі. Нехай прозвітує нам мешканцям, на що ми здавали гроші. Прошу вас приїхати до нас бо це ще не все. В ході рослідування випливе багато цікавих фактів, яких мені простій смертній людині не дано знати!”, – написала вона.

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!