Всі скаргиЖКГСусіди пишуть брехливі скарги на учасника АТО

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що його сусіди пишуть на нього брехливі скарги, нібито він своїм будинком порушує санітатарнобудівельні норми.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Я, Могіш Василь Павлович, звертаюся до Вас із проханням. Я – учасник АТО, в червні я демобілізувався. Коли приїхав додому, на мене чекала скарга від сусідів у сільську раду, а потім і до суду. А тепер розповім свою історію з початку.

Мій батько – учасник ліквідації Чернобильської АС, в 2008 році він отримав житловий будинок і сільськогосподарську будівлю та прибудинкову територію від сільради. Після отримання зі згоди батька я з сім’єю переїхав на проживання в цей будинок і одразу став кісткою в горлі своїм сусідам, які рахували цей будинок вже своїм!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вчитель привеслюдно знущається з учня»

А тепер про сусідів. У свій час при розпаді колгоспу мої сусіди отримали квартиру, де проживав голова колгоспу, два трактори і більшість швейних машинок із колгоспного швейного цеху. Квартиру отримав їхній син, який на той момент пропрацював в колгоспі лише 3 роки. Скарги, які пишуть на мене сусіди, – безпідставні, це нещодавно показав суд, який повністю відмовив у їхньому позові, але вони продовжують писати в різні установи скарги. Також замовили в своєї родички, яка є журналістом на телеканалі М-студія, репортаж, який не є правдивим. Журналістка не брала до уваги ніякі документальні докази, які я їй надавав.

Мої сусіди пишуть скарги, нібито я порушую санітарні норми, і вимагають, щоб я переніс господарську будівлю, але справа в тому, що цей дім, в якому я проживаю, і господарська будівля будувалися в 60-х роках і належали моєму дядьку, а їхне дворогосподарство будувалося в середині 70-х років, і під час своїх забудов вони самі порушили всі санітарнобудівельні норми. Більше того, під час перебування в цій будівлі ФАПу вони побудували літню кухню так, що вода і сніг, які падають з даху, руйнують господарську будівлю, і при будівництві літньої кухні вони порушили межі.

А тепер мої сусіди висміюють мене, що я учасник АТО і отака в мене реабілітація вже півроку”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!