ІншеВсі скаргиСусіди доводять собаку до голодної смерті

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка з Тернополя, вона переконує, що її сусіди мучать собаку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день! Допоможіть врятувати собаку.

На приватному подвір’ї в центрі міста Тернополя проживає сім’я, яка складаеться з чоловіка, дружини, сина та невістки. Син прислуговує священику в Головному Катедральному соборі. Довгих 12 років у них проживае собака-вівчарка на короткій мотузці. Собаку вони жодного разу не годували, не наливали їй води, навіть в 30-градусну спеку. Усі сусіди, які проживають поряд, весь час через паркан кидали їй їжу, дехто додумувався проникати на подвір’я і наливати воду.

Коли ішли дощі, то вся буда була у воді, і в цьому бруді вона спала. Коли з нерозумілих причин вона стікала кров’ю, господарі не надавали ветеринарної допомоги, пізніше з’ясувалося, що є свідки, котрі бачили, як хазяїн іі неодноразово бив. Ніякоі допомоги від сторонніх людей не приймав, хоча допомога була запропонована.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Онкологічному диспансеру не видають індексацію до зарплати»

А тепер із незрозумілих причин вона почала не вставати на лапки. Пропонувалася медична, ветиринарна допомога – люди відмовилися, також пропонувалося її купити у них за 10 тисяч грн – відмовилися, коли була написана заява в міліції, і ця ситуація отримала розголос по Інтернеті, хазяїн сховав собака до себе у підвал, а це означає що собака просто помре голодною смертю.

Ми всі, сусіди цього району, зрозуміли, що міліція нам, на жаль, не допоможе в них її вилучити і не змусиь хоча б її годувати, хоча заява від мешканців району написана і лежить у міліції. Також була розмова із священнослужителями в соборі, але результату немає. А собака у підвалі і вмирає голодною смертю”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!