Всі скаргиЖКГСусід неузгоджено вирішив поремонтувати підвал – а з’явилися грунтові води

До «Електронної книги скарг України» написала наш читач з Шепетівки, він переконує, що його сусід так захопився ремонтом, що підставив під загрозу життя людей.

Ось його лист:

“Просимо Вас допомогти припинити незаконні проведення будівельних робіт з реконструкції у підвальному приміщенні Рівнячком Л.С., яке знаходиться під квартирою 38 (власник Рівнячок Л.С.), 9-ти поверхового житлового будинку за адресою вул. Островського, 11, м.Шепетівка, Хмельницька обл.,а саме: демонтовано частину фундаментних блоків та частину несучої стіни з метою встановлення вхідних дверей у підвальне приміщення зі сторони вулиці, знято щебневу основу (подушку, під будинком протікає річка) висотою 30-40 см.

На цей час приміщенні підійшли грунтові води, які можуть спричинити підмивання фундментних блоків. В одному із під’їздів з’явилась тріщина з першого по дев’ятий поверхи.

Згоди на проведення цих робіт ні мешканці, ні правління будинку, а ні дозволів архітектурно-будівельної інспекції Хмельницької обл. немає.

Будь ласка, допоможіть припинити таку самочинність і притягнути Рівнячка Л.С. до відповідальності, а також привести демонтаж блоків, несучої стіни, щебневу основу у належний стан за його рахунок.

Просимо Вас не залишити без уваги наше прохання. Голова ОСББ “Промінь” Козаков Т.А.”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!