ІншеВсі скаргиСудове рішення та його виконання через переобладнання мансарди

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Аліна, яка стверджує, що через великі проблеми з переобладнанням мансарди у житловий син, виникає свавілля сусудів.

“Доброго дня, маємо дуже великі проблеми через переобладнання мансарди у житловий стан. Отже, у 2008 році купили квартиру у Чернівцях, тоді ще по цінах набагато вищих ніж зараз, купили 70кв.м. з метою, що в майбутньому зможемо переобладнати горище над собою у жилі кімнати, так як  багато людей в місті це роблять, будинок одноповерховий, тобто усі чотири квартири цього будинку мають змогу реконструвати так само над собою.

Почали вибирати документи пройшовши всі дозвільні служби погодивши всі норми вперлися на дозволах сусідів, всі сусіди окрім межуючої згоду надали, а от пані із 2 квартири не погодилися, спочатку роздумували а потім так і не порахували доцільно надати дозвіл, але хочу уточнити, що це будинок старобудова і вхід на горище можна було б здійснити тільки через квартиру №3, якщо вони б порахували це доцільним, бо треба було б пройти їх коридор і їхні внутрішні сходи, а у них так само малолітня дитина і хворіюча людина старшого віку. Через це ми самовільно зробили перебудову так як я народила ще одну дитину і нам не вистачало місця для іх розміщення. Розширилися ми за рахунок горища в його існуючому просторі не піднімаючи кришу і не виходячи за межі своєї квартири. Сусідам з кв №2 це не сподобалося от і все почалося (скажу відверто якби знали с ким звязалися тікали б відки як найдалі).

Я розумію що пішли всупереч їх волі, але не можна стояти на місці, життя йде народжуються діти до чогось треба стримитися. Самовільну забудову ми узаконили, але потім вони подали до суду перше рішення ми виграли, а наступні програли так як ми не були обізнані в судових справах, а вони навпаки тільки цим і жили судилися, то з одним сусідом, то з іншим, а тут ми як вони кажуть рагулі прийшли і щось хочуть. Я не знаю, що можна ще зробити, щоб ви розуміли у квартирі №2 проживало три покоління жінок правда одна вже померла бо була старенька, але інші мабудь не задоволені своїм сімейним положенням тому і іншим жити не дають.

Інші мешканці цього будинку нічого проти наших дій не мають і самі би щось облагоражували, але знають що посипляться скарги, а то й хуже, зараз вони найняли приватну охорону і скрізь нею прикриваються, але відтоді як вони під захистом стаються дивні випадки: у нашому спрінтері розбили всі вікна і навіть зеркала, сусідові на сусідній вулиці вибили зуб, велося стеження за сусідкою з квартири №3, позбивали лиш у нас дві камери відеонагляду, так зухвало троє молодиків підійшли не приховуючи обличча, а сусідські стоять.

Є багато що писати судові виконавці прийшли виконувати рішення але перенесли його, так ця охоронна служба разом з якимись робітниками взялися самі бити стіни в присутності міліції і це при тому, що в квартирі знаходилися діти, які перелякалися та плакали. Це жах пережити, я розумію можливо у наших діях не все по закону, але як таке може бути, що через заздрість і дурість людей підіймати такий жах, ми зафіксували на камери ці дії, але я не знаю що буде далі, жахливого нічого не зробили переобладнали горище під нормальне житло тільки над собою одноповерхового будинку, допоможіть прошу!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!