Всі скаргиДержавні органиСуддя майже рік не може почати розгляд справи

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Сергій. Чоловік скаржиться на затримку у розгляді цивільної справи, через суддю, яка посилаючись на різні причини не розпочинає роботу над справою.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Скарга на бездіяльність судді Комінтернівського районного суду Одеської області. У Комінтернівському районному суді Одеської області знаходиться на розгляді цивільна справа за № 504/2014/15-ц. Ця справа потрапила на розподіл судді Рідник І.Ю., яка вже понад 10 місяців не може приступити до розгляду по суті цієї справи та винесення рішення. Суддя Рідник І.Ю., яка повинна розглядати дану справу не більше 3 місяців, не відкривала провадження у справі, чим грубо порушувала встановлені строки відкриття провадження по справі. Також дана суддя понад 10 місяців не може провести судове засідання під різними підставами: відпустка, лікарняний, значна зайнятість, неявка відповідача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейський наставив зброю на чоловіка

Враховуючи той факт, що нею грубо порушуються строки розгляду цивільної справи, керуючись Законом України «Про судоустрій та статус суддів», прошу притягнути суддю Рідник І.Ю. до дисциплінарної відповідальності шляхом винесення їй догани та позбавлення премії, оскільки завдяки її неправомірним діям страждає сторона позивача, яка не може вселитися до власного будинку. Інформація викладена у скарзі є правдивою, готовий нести за неї всю відповідальність.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК