Всі скаргиДержавні органиСуд зобов’язав інваліда ІІ групи виплачувати аліменти матері

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Анжела Ситнікова, вона переконує, що суд стягує з неї, інваліда ІІ групи з дитиною на руках і винайманим житлом, гроші на утримання її здорової та самодостатньої матері.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Мені 32 роки. Я — інвалід ІІ групи з 2000 року за основним захворюванням (інсулінозалежний цукровий діабет І типу, важка форма). Отримувала пенсію у розмірі 1049 грн. Живу з чоловіком та сином 2009 року народження. Працюю вчителькою початкових класів у м. Одеса.

24 квітня 2014 року Комінтернівський район суд Одеської області в складі судді Рідник І.Ю., керуючись ст. 10.88.209.212-215 ЦПК України, вирішив стягнути аліменти на утримання матері в розмірі 600 грн довічно.

Скасувати цей вирок в апеляційному суді Одеської області також не вдалося. Суд спирався на те, що завдяки матері я отримала освіту і що я маю чоловіка, який також працює, але зовсім не врахував те, що у мене важка хвороба, ІІ група інвалідності, відсутність житла та маленька дитина на руках. Зі слів матері, на рішення Суду вплинули її знайомства та зв’язки. І тепер, враховуючи заборгованість, у мене вираховують із зарплатні 1300 грн та з пенсіїї — 300 грн.

Із матірю у нас дуже напружені стосунки. Моя родина живе окремо. Після того, як вона «вижила» нас із чотирикімнатної квартири, записаної на мене, ми змушені винаймати житло. Крім того, у полікліниці, де я отримаю інсулін, іноді виникають затримки, тому я змушена купувати ліки самостійно. У дитини також спостерігається порушення толерантності до глюкози, і їй необхідна спеціальна дієта та харчові домішки. Дуже важко. У найближчий час обіцянка матері знищити нашу родину стане реальністю.

Як може бути, що інвалід ІІ групи з маленькою дитиною без житла повинна забезпечувати здорову самодостатню жінку, яка живе в своє задоволення, не обтяжена ані важкими хворобами, ані житловими проблемами, ані родиною?!”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК