Всі скаргиДержавні органиСуд змушує віддати землю можновладцю

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Віктор, він переконує, що частину його земельної ділянки незаконно забрав позивач, що має зв’язки при владі.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Люди, допоможіть! Вирішили написати Вам листа, оскільки інших варіантів вирішення своєї проблеми ми не бачимо! Спробую написати більш-менш коротко та доступно.

У 1958 році був збудований будинок із присадибною ділянкою в смт. Зарічне на вул. Фестивальна, 20. Весь цей час у будинку проживали, користувалися землею. Із генерального плану смт. Зарічне 2006 року, який був чинним до запровадження рішенням змін, чітко видно та показано Відділом містобудування і архітектури, що вся ця земельна ділянка впритул до автомобільної дороги, в тому числі і та її частина площею 27 кв. м, на котрій знаходився пересувний вагончик відповідача-2, перебувала на той час, до змін 2012 року, в моєму користуванні і мала форму прямокутника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Києві лікують рак за хабарі»

Невже може бути справедливим рішення суду забрати в господаря частину присадибної ділянки тільки через те, що у позивача є легкі гроші і брат працює у селищній Раді. Як може селищна Рада надати право на користування земельною ділянкою, на якій розміщений пересувний кіоск, якщо згідно з договором купівлі-продажу проданий тільки кіоск, а не земельна ділянка, а згоди на користування земельною ділянкою ні покупцю Шостакевичу В.О., ні селищній Раді власник земельної ділянки Ситніцький В.М. не давав?!

А зміни в Генеральному плані селища внесені вже в 2012 році в догоду підприємцю та депутату до селищної Ради Шостакевичу В.О., його рідний брат працює заступником голови селищної Ради.

Чому не відповідають за свої дії чиновники, правозахисники та можновладці? Прошу припинити знущання і свавілля «грошових мішків» над простим народом! Наразі до будинку немає заїзду, і ВОНИ далі знущаються: не дають приватизувати землю.

У зв’язку з вищевикладеним ми, мешканці смт. Зарічного Рівненської області, просимо Вас провести власне розслідування ситуації. Можливо, хоча б за допомогою засобів масової інформації ми зможемо відновити справедливість, адже у скарги владним структурам вже не віримо!!! Ситніцький Віктор Миколайович”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!