Всі скаргиДержавні органиСуд відсудив землю приватному підприємству

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що продажний суд передав землю у власність приватного підприємства.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Прошу розібратися у незаконній передачі земельної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. ст. Житомир, 82 км, кадастровий номер: 1810136600:01:010:0027, яка перебуває у комунальній власності з цільовим призначенням 03.07, площею 5,1088 га  в оренду приватному підприємству АРТ-ПРОЕКТ, чим порушують Частину 1 ст. 119 Земельного Кодексу України. Цією статтею передбачено, що громадяни, які добросовісно, відкрито і безперервно користуються земельною ділянкою протягом 15 років, але не мають документів, які б свідчили про наявність у них прав на цю земельну ділянку, можуть звернутися до органу державної влади або органу місцевого самоврядування з клопотанням про передачу її у власність або надання у користування. Всі мої неодноразові звернення впродовж декількох років були проігноровані незважаючи на те, що я інвалід війни 3-ї групи, ліквідатор Чорнобильської катастрофи 1-ї категорії, пенсіонер МВС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Стоматолог вимагає платити в обхід каси» 

Будинок, в якому я прописаний і проживаю, барачного типу постройки 1916 року, отримав мій батько, як начальник МВС відділу по боротьбі з розкраданнями соціалістичної власності лінійного відділення залізниці. Окрім моєї сім’ї, в цьому будинку проживають ще 11 сімей, які отримали квартири в цьому будинку як працівники залізниці. Цей будинок перебував на балансі залізниці. Кожній сім’ї у користування була виділена ділянка площею 5 соток. Мешканці нашого будинку користуються цією землею вже понад 60 років. Але, не зважаючи на це і не поставивши нас до відома, невідомо на яких підставах ця земля була надана в оренду приватному підприємству АРТ-ПРОЕКТ.

Ми звернулись до прокуратури, а прокуратура м. Житомира звернулась до суду про розірвання договору до господарського суду. Але було відмовлено. І це при  наявності всіх документів!!!

Просимо Вашої допомоги! Ми зіштовхнулись з тим, що корупція та продажні судді (суддя господарського суду Вельмакіна Т.М.) почувають себе дуже впевнено!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!