Всі скаргиДержавні органиСуд віддає доньку тиранічному батьку

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що її доньку суд вирішив віддати тиранічному батьку.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

У мене, мами, відібрали дитину! От і я познайомилась із справедливістю по-українськи. Дрогобицьким міським районним судом у складі головуючої судді Гарасимків Л.І. було вирішено про доцільне проживання моєї донечки з батьком, тому що у мене немає власного житла і проживаю я у рідної тітки, яка від чотирьох років була моїм опікуном.

Через систематичне фізичне насилля і небажання піклуватись про сім’ю з боку мого чоловіка я розлучилась, не уявляючи, яка розплата за це на мене чекає! Колишній чоловік порізав усі мої особисті речі, навіть заборонив брати дитячий одяг і іграшки. З донечкою я проживала у рідної тітки, аж поки він без мого відома забрав дитину і переховував її від мене. Він погрожував, що краще зробить дитину сиротою, ніж віддасть її мені.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Жінка шукає колишнього чоловіка з АТО»

По допомогу я зверталась в усі можливі інстанції: в міліцію, в органи опіки, в соціальну службу. Для роз’яснення ситуації його було викликано в кабінет начальника міліції у справах дітей, де він теж дозволяв собі неадекватну поведінку.

Це спровокувало його до ще більшої агресії і нанесення мені тілесних ушкоджень. На нього була заведена ще одна справа в міліції. Зібралися необхідні документи, органи опіки ухвалили рішення, що дитині буде краще з мамою.

Проте, незважаючи на показання свідків, документацію, суддя не надала належного значення аргументам, вона просто цим злегковажила. Гарасимків відхилила мою заяву, пояснивши це тим, що у мене немає прописки. При тому, що під час усіх попередніх засідань жодного разу не було на цьому наголошено. Суддя, будучи теж мамою і знаючи, що сильнішого зв’язку між мамою і дитиною не існує, відхилила мою заяву і віддала перевагу зеленим аргументам колишнього чоловіка-тирана!

Я подала заяву в Апеляційний суд міста Львова, і боюсь, щоб і тут ситуація не повторилась. Ви – моя остання надія на справедливість! Допоможіть зробити ситуацію прозорою!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК