Всі скаргиДержавні органиСуд третій рік затягує справу з шахрайством

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Інна, вона переконує, що вже третій рік триває суд над шахраєм.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“17.06.2013р. мною було подано заяву до Баришівського РВ ГУ МВС України в Київській області про незаконне заволодіння співробітником юридичної фірми «V Феміда V» Трусій В.І. моїми грошима в особливо великих розмірах шляхом обману, чим завдав мені значну моральну та матеріальну шкоду, відповідальність за яке передбачена ч. 4 ст. 190 КК України – шахрайство.

Заяву було передано в Баришівській РВ ГУ МВС України в Київській області, внесено в ЄРДР за № 12013100070000840 від 17.06.2013р. Розпочато досудове розслідування.

Слідство з цього кримінального провадження триває вже третій рік. Ст. слідчий Василько В.В. та слідчий Семенішен О.В. Баришівського РВ ГУ МВС України в Київській області без належного розгляду чотири рази закривали кримінальне провадження. Помінялось три слідчих, а результату ніякого: я досі в статусі заявника”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!