Всі скаргиСуд постановив повернути на посаду керівника, але чиновники не виконують рішення феміди

Для журналістів є контакт. був звільнений з посади заступника керівника Комсомольського міського управління юстиції – суд постановив повернути мене до справ. Але… 

До “Електронної книги скарг України” написав Олег Мельник, він переконаний, що в його місті не дослуховуються до рішень суду… Тому просить допомоги у журналістів!

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ: 

Я, Мельник Олег Васильович, житель м. Комсомольська Полтавської області 19 червня 2009 року був звільнений з посади заступника керівника Комсомольського міського управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області з мотивацією:”за порушення присяги державного службовця, п.6 ст.30 ЗУ “Про державну службу”.

25 червня 2014 року постановою Вищого адміністративного суду України, моє звільнення визнане не законним, та поновлено мене на вказаній посаді.

Але, до цього часу рішення суду залишається не виконаним, посадові особи Головного управління юстиції у Полтавській області в особі начальника, Пашко Ірини Станіславівни ігнорують виконання рішення суду.

Мною неодноразово направлялись звернення на адресу управління юстиції, адже вказане рішення суду підлягає до негайного виконання. 10.09.2014 року Державною виконавчою службою України відкрите виконавче провадження, яким державний виконавець Кеда М.В. відділу примусових виконань рішень Держаної виконавчої служби України зобов’язав управління юстиції виконати рішення суду негайно, але вказане управління зайняло позицію мовчання і всі мої звернення просто ігноруються і ніяких відповідей на звернення не надають, без реагування знаходиться і постанова державного виконавця.

З відповідними скаргами я звернувся до мінюсту, уповноваженого з прав людини, адміністрації президента, генпрокуратури і врезультаті, це верх цинізму, мінюст замість відповіді на мою скаргу надіслав мені поздоровлення з Днем Юриста, з найкращими побажаннями.

15 жовтня 2014 року я був на прийомі у начальника ГУЮ у Полтавській області, Пашко І.С., яка мало того, що протримала в приймальні мене півтори години, повідомила, що виконати рішення суду вона не може і не буду мотивуючи тим, що відсутня посада з якої мене звільнено.

Зазначаю, що вказаний керівник не відповідає званню державного службовця такого рангу, не має мінімального професійного рівня знань, адже в кодексі законів про працю України чітко прописана процедура поновлення працівника на роботі, де вказаний керівник не знає елементарного, то виникає питання як така людина може займати таку відповідальну керівну посаду, адже її дії підпадають під дію ч.3 ст. 382 КК України.

16.10.2014 року всупив в силу ЗУ \”Про очищення влади\”, хотілось би з Вашою допомогою на конкреткому прикладі відчути силу вказаного закону в дії, щоб такі керівники не паплюжили не принижували Державу, та права громадянина.

Хоча основним завданням управління юстиції є реалізація державної політики у сфері виконання рішення суду та інших органів, організація своєчасного, повного і неупередженого примусового виконання рішень відповідно до законів України, тобто сам орган виконавчої влади в особі її керівника не знає законодавства! – свідомо іде на порушення законів України, та Конституції України, бо згідно ст. 124 судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обовязковими до виконання на всій території України, але в даному випадку ГУЮ в Полтавській області живе по якимсь іншим законах відомим тільки їм.

То ж прошу Вашої допомоги в поновленні моїх порушених прав, завдяки висвітлення даного випадку в центральних засобах масової інформації, або на телебаченні із запрошенням відповідних осіб, для того щоб, покласти початок викоріненню таких \”добросовісних! \” керівників.

Також за допомогою я звертався до Радикальної партії Олега Ляшка, але виявилось, яке його оточення то мабуть такий і він…

Надіюсь на підтримку. З повагою О. Мельник. т. 098-992-27-94, 066-025-82-20

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК