Всі скаргиДержавні органиСуд не перераховує термін ув’язнення

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Анастасія, котра скаржиться на те, що її клопотання про перерахунок терміну ув’язнення чоловіка вже місяць не розглядають. За словами жінки, з’ясувати причини порушення законодавства вона не може, адже суд та колонія звинувачують один одного у затримці розгляду.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Мій чоловік відбуває покарання в Житомирській установі викорання покарань № 8. Закінчення строку відбування покарання 28.12.2017 року. Після набрання ЗУ “Савченко день за два”, я звернулась в суд за місцем відбування покарання, а саме у Богунський районний суд м. Житомира із клопотанням про перерахунок попередньго ув’язненненя (чоловік на досудовому слідстві пробув у СІЗО 2 роки 9 місяців, тобто це вже перевищило строк його відбування покарання).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пайовики десять років чекають житла

До клопотання долучила вирок, яким засудили чоловіка та копію свідоцтва про наше одруження. Це клопотання поступило на адресу суду в перших числах січня, і було розписано судді Іонікову В.М. до сьогоднішнього дня, 06.02.2016 року моє клопотання ще не призначено до розгляду. На мої телефонні дзвінки до помічника судді, мені у відповідь говорять, що не призначають клопотання до розгляду у зв’язку з тим, що колонія не надсилає їм особову справу. Коли я телефоную начальнику спецчастини в колонію, він мені говорить, що заявки на витребування особової справи з суду на чоловіка у них немає.

Згідно цього закону, суд має протягом 14 днів заслухати клопотання, в нашому випадку пройшло вже більше місяця. Я вас дуже прошу допомогти нам з цим питанням. Хто має гроші, тих вже випустили, а хто не має, то на них закривають очі, а закон для всіх одни. я вас прошу допомогти.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!