Всі скаргиДержавні органиСуд дозволив незаконну приватизацію

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Анна. Жінка запевняє, що її сусід незаконно приватизував її земельну ділянку, сарай та свердловину. Корумпований суд, за її словами, порушень не знайшов, адже сусід – “поважна людина”.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Кого захищає наша судова система? За яку владу і правду стояв Майдан?
Я жителька села Білогородка, Киівськоі обл., Києво- Святошинського р-ну.
Мій чоловік – учасник АТО і учасник бойових дій.

Сусід наш Зарудний М.І. – підполковник міліціі на пенсіі, прибічник колишньоі системи та партіі Регіонів. Сусід приватизував земельну ділянку разом з нашим сараєм і свердловиною. Ми декілька років судимося з сусідом. Рішення останнього суду- залишити все без змін: земля сусіда, а сарай і скважина нічиі. Користуючись колишніми зв’язками, сусід впевнено ходив на судові засідання,за все було заплачено. Але як погодитись з таким рішенням суду? Сарай і скважина разом з іншим майном подаровані мені( є акт дарування) ,вони ж вказані у технічній документаціі БТІ., під сараєм і скважиною знаходиться 1,5 сотки землі,за які я щороку плачу у с/ р. На сьогодні я не можу користуватись сараєм, бо сусід його нахабно загородив огорожею, а свердловину зруйнував екскаватором.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Квартиртиру щодня затоплює, збитки не відшкодовують

Свою ділянку сусід приватизував не погодивши зі мною меж, скрізь у його актах написана зовсім інша людина, як сусід.Прокрутити аферу з такою приватизацією сусіду допоміг землемір Білогородськоі с/ р Скічко П.І., звичайно, за певну суму. Скрізь наголошувалось, що сусід – поважна людина, а ми- ніхто.Справа розглядалась із заплющеними очима: свідчення свідків, документи і аргументи до уваги не бралися.
А ми не можемо користуватись Своім і ми не крадемо чужого!
Чому у нашій краіні хтось під кулями стояв, а хтось чуже майно крав у цей час за гроші?
Допоможіть відстояти правду, будь ласка!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!