Всі скаргиСуд Бразилії скасував блокування WhatsApp

Апеляційний суд скасував постанову, згідно з якою Бразильські мобільні оператори були зобов’язані блокувати роботу месенджера WhatsApp. Про це повідомляє Wall Street Journal.

Про швидке відновлення роботи програми компанія дізналася заздалегідь, зазначає AFP. Триденне блокування, встановлене мобільними операторами за рішенням суду, діяло лишень добу.

Обмеження доступу до месенджера на території Бразилії пов’язано з політикою захисту даних WhatsApp, посилаючись на яку компанія не надає бразильським правоохоронним органам інформацію про підозрюваних у справі про контрабанду наркотиків. Через це месенджер вже блокували в лютому і грудні 2015 року. Попередні рішення також були анульовані судом після апеляції.

У квітні WhatsApp ввів систему шифрування всіх даних, завдяки якій дані сервера доступні лише кінцевим користувачам.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!