Всі скаргиДержавні органиСуд 10 років розглядає справу з побиттям

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Ігор із села Лисин, він переконує, що його жорстоко й умисно побили, а суд вже десять років розглядає його справу і не карає винних.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

Потерпілого: Власіка Ігоря Петровича, 1977 р. н,

с. Лисин, Демидіського р-ну Рівненська область

ЗАЯВА 10 квітня 2005 року

Близько 20 години біля бару «Евіка», що належить приватному підприємцю Гергусю П.В. та розташований у с. Хрінники Демидівського р-ну Рівненської області, Ганджук Валерій Ярославович, Овсіюк Роман Миколайович, Петрук Михайло Іванович, Клим’юк Руслан Васильович та Черешня Володимир Григорович, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, умисно (тобто усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер свого діяння і передбачаючи настання суспільно-небезпечних наслідків) жорстоко побили мене, спричинили мені тяжкі тілесні ушкодження.

12 квітня 2005року СВ Демидівського РВ УМВС України в Рівненській області порушено кримінальну справу №3/21-05 по факту тяжких умисних ушкоджень Власіку І.П. за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України.

10 липня 2007 року Демидівський районий суд Рівненської області, враховуючи те, що в ході досудового слідства суд не може усунути вказані недоліки, притягуючи осіб до кримінальної відповідальності за скоєння більш тяжкого злочину, на підставі ст. 246, ст. 281 КК України повертає справу 3/21-05 на додаткове розслідування.

За скоєння хуліганських дій органами пред’явлено обвинувачення лише Ганжуку В. Я. Органами досудового слідства не дано правової оцінки спільної дії по спричиненню тяжких тілесних ушкоджень, що супроводжувалися грубим порушенням громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства й особливою зухвалістю. За таких обставин суд вбачає в діях: Черешні, Овсіюка, Клим’юка, Ганжука, Петрука склад більш тяжкого злочину, обвинувачення по якому не пред’явлено.

На суді 10 липня 2007 року було багато свідчень – це виражено в постанові суду. Я, Власік Ігор Петрович, є потерпілим у кримінальному проваджені, згідно ст. 214 КПК України, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12014180160000086 від 24 лютого 2014 року, попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення: ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нові лічильники Запоріжжяобленерго грабують містян»

03 жовтня 2014 року Ганжуку Валерію Ярославовичу повідомлено про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.1 ст.121КК України. Про підозру у хуліганських діях вже Ганжуку не пред’явлено – чому?

На одночасному допиті в присутності начальника слідства Доморацько В., при записі на цифровий фотоапарат свідок Панасюк В. підтвердив, що мені наносили удари Овсіюк, Черешня, Клим’юк, Петрук, також він підтвердив на суді в місті Дубно, що витягував мене з бару Ганжук, а випихали в спину Овсіюк, Петрук, Клим’юк.

Отже, слідчий Савюк не повідомив про підозру групу осіб, які спричинили мені тяжкі тілесні ушкодження і винні в хуліганських діях, а саме: Овсіюку, Клим’юку, Петруку, Черені.

Прокуратурою області 26. 01. 2015 року процесуальному керівнику у кримінальному проваджені вказано на необхідність активації досудового розслідування та недопущення порушення розумних строків. У кримінальному проваджені процесуальним прокурором надано письмові вказівки. Після проведення всіх необхідних слідчих дій буде прийнято остаточне процесуальне рішення. Кримінальне провадження взято на контроль прокуратурою області.

Прошу:

  1. Взяти під варту, порушити ст. 296 ч. 2 та ст. 121 ч. 2, повідомити про підозру і притягнути до кримінальної відповідальності: Ганжука, Петрука, Овсіюка, Петрука, Клим’юка.
  2. Притягнути свідків: Петрука, Овсіюка, Петрука, Клим’юка та інших за неправдиві показання або відмову від надання показань.
  3. Притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто затягує розслідування вже десять років.
  4. У разі відмови на мої прохання напишіть мені письмове Ваше рішення, що вони невині, коли в матеріалах справи і на судах 10 липня 2007 року і 2015 року є достатньо доказів, а я буду звертатися у вищу інстанцію”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!