Всі скаргиТовари та послугиФінансиСтрахова компанія не виплачує гроші жертві ДТП

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, вона переконує, що страхова компанія не виплачує їй гроші за ДТП.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день. Хочу поскаржитися Вам на роботу страхової компанії «Українська транспортна страхова компанія» («ЮТІКО»).

ДТП в м.Одеса з вини клієнта СК «Українська транспортна страхова компанія» («ЮТІКО») відбулося 05.07.2015, всі документи на виплату компенсації були зібрані і відправлені в центральний офіс 01033, м. Київ, вул. Саксаганського 77,тел./факс: +38 044 303 97 70, office@utico.com.ua13.05.2015, термін виплати закінчився 10.10.2015.

За весь цей час зі мною жодного разу ніхто не зв’язався, виплати не здійснили. 12.10.2015 мені подзвонив співробітник СК і повідомив, що у справі не вистачає експертизи незалежного експерта, хоча вона була в пакеті документів, які я відправила ще 13.07.2015. Я відправила на пошту event@utico.com.ua скан експертизи 15.10.2015.

У понеділок 19.10.2015 обіцяли мені передзвонити, але не передзвонили. Я почала телефонувати сама. Додзвонилася разу з 10-го. Мені сказали номер справи і швидко повісили cлухавку, напевно, щоб не встигла більше нічого запитати. І ось вже п’ятий день намагаюся додзвонитися, залишила повідомлення на автовідповідачі з проханням мені передзвонити, але все марно.

Допоможіть, будь ласка, змусити страхову компанію працювати як належить, а не ховатися від виплат”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!