ІншеВсі скаргиФінансиСтрахова компанія не повертає коштів

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Ганна, котра переконує, що потрапила у ту саму аферу, що і жінка, історія якої з’являлась на сайті раніше. Читачка побоюється, що кошти, оплачені страховій компанії не будуть повернені згідно договору.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Прочитала на Вашому сайті лист Тетяни щодо неповернення коштів Страховою Компанією (опубліковано 06 грудня 2015р.). Я потрапила в аналогічну ситуацію. Представник ПП “ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АЛЬЯНС” (код 39807263) при оформленні договору пояснює, що буде відкрито рахунок, на який необхідно внести певну суму коштів, для того, щоб у разі виникнення фінансових труднощів у клієнта, ці кошти буде списано на погашення заборгованості перед компанією. Дають квитанцію на сплату цих коштів, після здійснення оплати, дають на підпис договір добровільного страхування життя від нещасних випадків! Який не має жодного відношення до договору позики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці звинувачують у ДТП загиблого

Власне, договір позики теж складено так, що не конкретизовано, коли саме видадуть кошти. Зі слів продавця-консультанта, що оформляє договір, кошти мають перерахувати на наступний день після підписання. Наступного дня договір реєструють, про що повідомляють у вигляді смс. Зателефонувавши так званому менеджеру, дізнаємось, що розподіл коштів буде через 18 днів. У моєму випадку, цей термін ще не настав. Як показує, досвід Тетяни, навіть через три місяці коштів ніхто не видав! На мою відповідь, що я не хочу з ними співпрацювати і брати позику та щодо повернення страхового платежу відповіли, що необхідно написати заяву пр розірвання договору і надати копію квитанції про сплату, надіслати все їм поштою, я сьогодні хочу так вчинити, проте, думаю, що “ПП ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АЛЬЯНС” навряд чи знаходиться за юридичною адресою.

У договорі з “ПП ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ АЛЬЯНС” передбачено повернення сплачених коштів саме цій компанії. Проте, кошти, на жаль, сплачено на ПАТ СК “МИР”. Договір страхування і так званий договір позики між собою не повязані ніяк! Тому, поки що шансів на повернення коштів з юридичної точки зору, на жаль, не бачу, можливо хтось, щось підкаже, як бути. Що сама винна, що пішла на поводу, усвідомлюю, на жаль, пізно. Хочу застерегти інших, щоб не потрапляли в подібну халепу. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!