Всі скаргиДержавні органиСтоличний байкер кинувся за крадієм сумочки. Погоню зазняв реєстратор на шоломі

“Мій друг помітив чоловіка з сумкою, який стрімко біг від жінки. Одразу зрозумівши, в чому справа, почав доганяти злодія, той, побачивши, що його переслідують, покинув сумку”, – йдеться в описанні до ролика.

Під відео користувачі похвалили байкера:

“Це відео зробило мій день! Раділа, наче то моя сумка була))) Руслану – безмежна вдячність і повага. Якщо у нас є такі чоловіки, – то ще не все втрачено.Сильні країни цієї – беріть приклад.”, – пише користувач Олена Шалена

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “КРИМІНАЛЬНИЙ ГІПНОЗ: УКРАЇНКАМ В КОСМЕТИЧНОМУ САЛОНІ “ДЕШЕЛІ” НАПАРЮЮТЬ БАГАТОТИСЯЧНІ КРЕДИТИ НА КОСМЕТИКУ

Користувачі вже з’ясували, що крадієм імовірно міг стати Акім Олійник 1989 року народження з села Лазарівка, що у Брусилівському районі Житомирської області. Свій акаунт на ім’я Akim Podolsky в соціальні мережі “Вконтакте” після того, як його викрили, Акім вже видалив.

imovirnyj-kradij

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!