Всі скаргиГоловнеЖКГСтоличні будинки тонуть. Капає прямісінько з лампи, а в ЖЕКу ігнорують проблему (ВІДЕО)

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка із Києва, яка скаржиться на те, що комунальники не хочуть виїзджати до неї, через те, що дах протікає. Просить втрутитися журналістів. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Прошу помощи в решении моей проблемы, наша квартира находится на последнем этаже и каждый год у нас протекает потолок, на сегодняшний день все мои обращения в ЖЕК по поводу чистки снега, ремонта крыши частичного или капитального ПРОИГНОРИРОВАНЫ.

Ситуация критична так как сейчас на улице идет дождь, тает снег и непрерывно ЗАЛИВАЕТ квартиру (комнату, ванную и коридор), в 2-х помещениях уже отпала часть потолка.

Освещение в комнате не возможно включить так как из лампочек тоже течет вода. По наружным стенам в квартиру течет вода и от постоянной влажности они покрыты плесенью.

Жить в таких условиях становится все сложнее. Своими силами мы чистим снег, стелим пленку, но это лишь немного уменьшает поток воды в квартиру. Прошу вас повлиять на ответственных лиц для осуществления ремонта крыши. Фото и видео прикрепляю.Спасибо!”, – написала вона.

Нагадаємо, що подібна проблема із протіканням даху і ігноруванням комунальниками сталася і в Горішніх Плавнях і на Дніпропетровщині.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!