Всі скаргиСтолична виконавча служба дала збій (НЕ АКТУАЛЬНО)

Найпопулярніші записи

Лист від нашої читачки Наталії. Є контакти для журналістів. Про те, як співробітники ігнорують законні вимоги наших читачів.

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка, її скарга стосується бездіяльності столичної виконавчої служби, а саме в Подільському районі.

НАГАДУЄМО, ЧЕРЕЗ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ  – СКАРГА СТАЛА НЕ АКТУАЛЬНОЮ!

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

«Допоможіть знайти управу на бездіяльність, свавілля і беззаконня відділу виконавчої служби Подільського району міста Києва. Мене звати (***), звертайтесь за телефоном ***Не актуально***.

В мене з грудною дитиною зовсім відсутні кошти для існування. Працювати я поки не можу, знаходжусь в декреті, дитина зовсім маленька і потребує мого постійного догляду. Бездіяльність виконавчої служби в особі начальника М’якого В.Я. призвела до виникнення боргу по аліментах у розмірі понад 7 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Цукор – двигун торгівлі. Як українців підсадили на солодкий пісок

Виконавча служба зовсім не вживає ніяких заходів для стягнення боргу та притягнення боржника до відповідальності. Вже майже 4 місяці я навіть не можу добитися, щоб мені та боржнику надіслали копію постанови про відкриття виконавчого провадження з повідомленням про борг, що повинно бути зроблено одразу.

В мене нема жодних документів від виконавчої служби, без яких я не можу звернутись ні до суду для відшкодування пені та збитків ні до правоохоронних органів для притягнення боржника до відповідальності за злісне ухилення від сплати аліментів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “УКРАЇНУ НАКРИВ РЕКЕТ

Всі мої законні вимоги з цього приводу, викладені як письмово у скаргах і заявах до начальника виконавчої служби, так і особисто при неодноразових відвідуваннях начальника ігноруються на протязі майже 4-х місяців. Скарги до Міністерства юстиції теж виявились безрезультатними і мої вимоги досі не задоволені.На особистих прийомах начальник відділу виконавчої служби м’який В.Я.:

1. Не ознайомлюється з моїми скаргами, а одразу розписує і направляє їх на розгляд державного виконавця, на бездіяльність якого я скаржусь.

2. Ігнорує протягом кількох місяців мої законні вимоги повідомити належним чином боржника про відкриття виконавчого провадження, про наявність боргу більш ніж за 7 місяців та обов’язок його сплатити у наданий термін.

3. Не дає мені змоги взагалі висловитись та повідомити про всі порушення – перебиває, не слухає, бездоказово оспорює, у відведені прийомні години не приймає мене у кабінеті, пропонує викладати письмово та подавати знову на розгляд мої вимоги, які вже не одноразово подавались у скаргах та заявах до нього кілька місяців тому та були проігноровані.

4. На моє питання, чому мої попередні заяви і скарги до нього відсутні в матеріалах виконавчих проваджень і чому більше 2-х місяців нема відповіді на мою скаргу, на що законом передбачено 10-денний термін, М’який В.Я. відповідає, що він не знає!

5. Неправдиво відповідає, з якого місяця обіймає посаду, щоб перекласти відповідальність на попереднього начальника та державного виконавця, які були скандально звільнені за аналогічні порушення кілька місяців тому.

6. Ігнорує свій обов’язок здійснювати контроль за своєчасністю і правильністю виконання рішень, ігнорує мої вимоги виправити помилки в документах виконавчого провадження, направити їх сторонам. У матеріалах виконавчих проваджень відсутня більшість обов’язкових процесуальних документів, відсутні всі мої звернення, а є лише дві постанови, які містять суттєві помилки та не містять обов’язкових, передбачених законом положень.

7. Відкрито демонструє і дає зрозуміти, що скарги не дадуть мені ніяких результатів і скарг він не боїться, навіть пропонує окрім Міністерства юстиції скаржитись ще й до прокуратури.

8. На мої аргументи, що в мене з грудною дитиною відсутні кошти для існування і якщо в зв’язку з ситуацією в країні боржника мобілізують, мені далі також не буде на що жити,

М’який В.Я. реагує агресивно. Грубо відповідає, що в нього таких як я кілька тисяч, і в
них не одна дитина, а 2-3 і чекають вони ще довше, ніж я, і наче це взагалі він вважає нормою!!!»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК