Всі скаргиГоловнеОсвітаСтілець покарань для дітей. Про нові методи виховання на Волині

ЕКСУ ЕКСУ7 місяців ago5281 min

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Інна, яка скаржиться на садок в якому вона працювала та нові методи виховання з приходом людини з міської ради.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я багатодітна мама з міста Володимира-Волинського Волинської обл., педагог прошу вашої допомоги і розголосу моєї справи бо від цього залежить моє життя і життя моїх дітей. 3роки тому у моєму ДНЗ змінився керівник-ним стала без відповідної освіти і досвіду роботи колишній працівник міськради, дуже хороша знайома міського голови пані Гузь Зоряна Олегівна.

З цього часу садок перетворили на тюрму-нам не можна спілкуватись більше 2людей, не можна визодити з групи, навіть до методиста за найменшу провинність ми пишемо пояснюючі, без жодних розслідувань бають догани, завідувач придумала для дітей стілець покарань, заставляє нас тиснути на батьків на рахунок благодійних внесків(наприклад вступ-не менше 500грн, зараз мають батьки зробити заливку групи за 15тисяч), процвітають доноси, завідувач дозволяє собі вирішувати давати чи ні соціальні відпустки, кричить, принижує і це все сходить їй з рук. Я спробувала не коритись цим гестапівським порядкам і за рік роботи заробила 2догани. Я звернулась до суду щоб оскаржити догани (за нібито крадіжку 100грм.масла і півбатона за 2за нібито прогул) але муд задовільнив мої вимоги частково.

Моя завідувач не зупинилась, звинуватила мене в крабіжчі грошей і з допомогою своїх друзів з міліції обшукала,брались відбитки(без жодних свідків)а коли я подала скаргу в прокуратуру прийшла відповідь що зі мною ніхто нічого не робив. Усі ці репресії призвели до того що я потрапила в лікарню з нервовим зривом. Та знущання продовжувались,так як звільнити багатодітну маму не так і просто завідувач звернулась з проханням до свого друга,головного лікаря місцевого тмо щоб мене не допустили до медогляду,мотивуючи це листом -зверненням завідувача про вимогу провести мій психіатричний огляд. Я вже не кажу, що ніяких причин для цього огляду немає,що у мене наявні сертифікати,що це принижує мене як людину і нищить мою репутацію як педагога,не дивлячись ні на що я була згодна пройти обстеження на місці або незалежне,але мене силою випихають в обласну психіатричну клініку що знову ж таки наводить на думку про замовність цієї експертизи,щоб прибрати неугодних.

Ця пані відсторонила мене від роботи без збереження заробітної плати,сплюндрувала мою репутацію лише тому, що я не погоджувалась звільнитись бо на моє місце є своя людина(що і доказує час). Я спробувала оскаржити в суді незаконне відсторонення але місцевий суд я програла,мені просто в очі сказали що вона добре “постаралась”, що це розправа бо я спробувала відстояти свою честь і щоб я подавала апеляцію.

Лікарі психіатри під тиском сфабрикували мою картку,зробивши мене нібито психічно хворою людиною хоча в своєму житті я ніколи,ніяких проблем з психікою не мала,і тим більше не лікувалась.9.06.2019року я звернулась в місцевий соцбез за призначенням допомоги малозабезпеченим родинам бо знаходжусь в край важкому матеріальному становищі-виховую малолітніх дітей,живу в старенькому будинку 32кв.не маю ні паїв,ні автомобіля,була комісія що зауважила вкрай скромні умови життя(всі кошти йдуть на погашення кредитів які брались на операції дітям-середній зробили 2операції по видаленні кисти з очка а меншій видалили фіброму). Та мені відмовили мотивуючи це тим що я не використала всіх можливостей для існування.

Коли я прийшла за поясненням мені просто в грубій формі при дитині відмовили, на мої прохання надати протокол засідання комісії не реагують, а поза робочий час вибачаються і пояснюють це все втручанням пані Гузь.

Безнаказанність, наглість цієї пані не має меж. Її друзі перестрівають, погрожують мені, оббріхують, місцеві адвокати відмовляють мені в допомозі мотивуючи це страхом перед мером. Поки ця пані їздить по курортам у мене немає чим годувати дітей! Я у страшенному відчаї. Я більше року борюсь сама з цією несправедливістю,борюсь за своє життя.Мене знають як волонтера,як співочу родину,як порядну сім’ю але чомусь ніхто не хоче навіть замислитись як з порядного педагога з 20річним стажем за рік зробили злісного порушника і злодія. Прошу,благаю вас,допоможіть мені бо одна я вже втрачаю віру”, – написала вона.

Контакт для журналістів є. 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!