Всі скаргиГоловнеЖКГСтаровинний будинок ХІХ століття минулого сезону переплачував за опалення: мешканці просять допомоги

Мешканці старовинного будинку ХІХ століття минулого опалювального сезону переплачували за тепло. Харківяни звернулися до “Електронної книги скарг України” за допомогою. За їх словами в будинку залишилося всього 4 житлових квартири, решта викуплені невідомою особою. Будинок пройшов три перевірки, але відповіді чи прийнятих рішень “Харківські теплові мережі” не надають.

Лист мешканців будинку

“У будівлі за адресою м. Харків, пл. Фейрбаха 12 залишилося 4 житлових квартири, решта викуплена невідомою особою. Будинок старовинний, та невеликий (кінець 19 ст.) , колись був пам’ятником архітектури місцевого значення. В опальовальному сезоні 2018-2019 жильцям будинку надходять рахунки за послуги централізованого опалення у середньому на кожну квартиру понад  100 грн/м2 , при  наявності приладу обліку, при цьому міський тариф по місту Харкову для домів без наявності приладу обліку 39,38 грн/м2.


Комісія з комунального підприємства «Харківські теплові мережі» засвідчила наявність втрати теплової енергії за рахунок чого формуються такі ціни, проінспектувавши усі житлові квартири (окрім викупленої частини) комісія не виявила втрат теплової енергії, що свідчить про надлишкові зарахування за послуги, однак відповіді за що жильці переплачують, не дивлячись на понад три перевірки обладнання так і не надають, посилаючись на складність питання, висоту стелі понад три метри, та інші непрофесійні відповіді щодо вирішення питання.  При цьому опалювальний сезон підходить до завершення і тестування обладнання після зупинки постачання опалення стає неможливим, а за тим і перерахунок коштів”.

 

Заявники – мешканці дому за адресою м. Харків, пл. Фейрбаха 12.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!