Всі скаргиТовари та послугиСпоживач змушений сам захищати свої права

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Андрій, він переконує, що в Україні постійно порушуються його права як споживача, а Інспекція захисту прав споживача не працює.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Добрий день. Прошу допомоги у вирішенні проблеми, яка з кожним днем стає актуальнішою та породжує масу як думок, так і вчинків для вирішення її. Отже, проблема в тому, що я як громадянин України змушений відстоювати, а інколи не тільки пояснювати, а й захищати національні інтереси. Я зауважив нахабство з боку державних службовців, служб, діяльності влади, великого, середного й мабуть малого бізнесу, нехтування виконання статей Конституції України та ряду інших чинних законів.

Наприклад, мені як споживачеві немає куди звернутись за допомогою в захисті, адже Інспекція захисту прав споживача стверджує, що іхня діяльність призупинена рішенням Кабінету Міністрів (і я як споживач сам повинен вирішувати проблему з продавцем чи реалізатором), тут і слушне питання, якщо служба чи ця Інспекція не функціонує, чому ж податок із зарплати не зменшили?

Чому з національного (наголошую, національного) теле- чи радіо- каналу я змушений слухати, чути, сприймати інформацію від журналіста російською мовою, чи ба більше отримувати інформацію від державного службовця російською мовою?! Я ж у своїй країні – Україна, в моїй країні є Конституція України, а отже, я вимагаю виконувати її та не змушувати мене проти моєї волі чути російську мову.

Це я вам написав один із прикладів моїх проблем, тому прошу про допомогу, як мені вплинути на ці порушення, куди звертатись?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!