Всі скаргиСповідь директора комунального підприємства. “Щось не подобається? За грати!”

Лист від нашого читача, Андрія Миколайовича.

Я Штепа Андрій Миколайович, обіймаючи посаду директора Васильєвського сільського комунального підприємства “Вікторія”, виявив масу порушень. Надалі дізнався, що підприємство реорганізоване, і щоб не відповідати за чужі борги, створив приватне підприємство “ШАВАН”.  Уклав договір з сільською радою на надання комунальних послуг і водопостачання.

Робота ПП ” ШАВАН” була грунтована на безготівковому розрахунку і передбачала максимальну прозорість обороту грошових коштів. Що зовсім не влаштовувало контролера Сидоренко В.В., секретаря сільської ради Мельниченка Г.В. на чолі з головою сільської ради Шутько Т.Г. Зрозумівши, що не зможуть безконтрольно розпоряджатися грошовими коштами, прийняли рішення усунути мене від керівництва будь-якими шляхами, придумуючи масу бездоказових причин. Чого і добилася голова сільської ради Шутько Т.Г. на засіданні 24 сесії 6 скликання.

Протокол цього засідання мені відмовилися надати. Після незаконного і безпідставного розірвання договору були зроблені перевірки незалежними бухгалтерами, працівниками УБЭП, КРУ. Порушення не виявили. Намагаючись оспорити рішення сесії, я звертався до глави Каховської РДА Сторчаку В.П. і депутатові Опанащенко М.В. Сторчак В.П. відповів, що я можу вирішити це питання на повторній сесії або в судовому порядку.

Я кілька разів намагався подати заяву до суду про незаконне розірвання договору, але у мене її не прийняли. Кожного разу знаходили для цього причину. Я подав заяву в УБЭП і надав усі докази фінансових махінацій.

Далі справа була передана в слідче управління Каховського РО УМВС слідчому Саливончик Т.О., яка не “вникаючи”(з її слів), закрила справу. Пояснивши, що їй була вказівка згори.(є аудизапис) І незрозумілим чином, зникли усі докази. Я звернувся в прокуратуру із заявою на постанову Саливончик Т.О. про закриття справи. Безрезультатно. Я виніс розгляд питання про фінансові махінації трійці на зібранні села.

Що дуже не сподобалося вищезгаданим особам. І цим же вечором 22.02 Мельниченко Г.В. зі своїм чоловіком Мельниченка В., Сидоренко В.В, Деревенчук С.В.,Шиманский В.И. на чолі з Шутько Т.Г. явившись до мене в двір, озброєні бітою і розігріті спиртним вчинили бійку. Я вимушений був захищатися. За моєю заявою було порушено кримінальну справу. Розслідування було доручене слідчому Саливончик Т.О. В результаті її слідчих дій я став звинувачуваним за напад на мене групи осіб за попередньою змовою в моєму ж будинку.

У бійці також постраждала моя мама, її побили Мельниченку Г.В. і Сидоренко В.В. Ці факти і інші обставини справи були не лише проігноровані слідчим і судом першої інстанції, але ще і сфальсифіковані ними. Усі докази були оцінені односторонньо на користь уявних потерпілих осіб. Докази, надані мною взагалі були проігноровані.

Я був засуджений по ст. 125 частина 2 на 3 місяці і повинен виплатити їм моральний і матеріальний збиток. Я був заарештований прямо в залі суду, на мене наділи наручники і перепровадили в СІЗО.

Відносно мене удалися до відвертої дискримінації, поставивши вище за мої права посаду і тісний зв’язок Шутько Т.Г. з главою РГА Сторчаком . Я подав апеляційну скаргу. Цілий місяць пішов на її розгляд і підпис суддею Терещенко.

Суд апеляційної інстанції формально підійшов до розгляду, переписавши обставини справи з вироку суду першої інстанції. І вислухав аргументи, пояснення і докази тільки однієї сторони.

Оскільки я не був присутнім на засіданні суду з незалежних від мене причин. Як потім з’ясувалося, що я нібито відмовився, але я не підписував відмову. По сьогоднішній день не дана юридична оцінка діям групи осіб, що вчинили напад на мене в моєму будинку за попередньою змовою.

Я подав заяву в Каховську міжрайонну прокуратуру про притягнення до кримінальної відповідальності слідчого З Каховського РВ УМВС України в Херсонській області СаливончикТ.О., про зловживання положенням в інтересах третіх осіб. Що виразилося у бездіяльності за моєю заявою про злочин написаному ще 23.02.2013г в Каховський РО УМВС . Копія відповіді в додатку. Я подав заяву в Херсонську обласну прокуратуру.

Отримав відповідь, але по сьогоднішній день Каховська районна прокуратура і слідчий відділ Каховського РВ УМВС не діє.

Вже другий рік я намагаюся добитися справедливості і законного рішення, звертаючись в усі інстанції.

Якщо журналістів зацікавила історія, контакт, з якого було надіслане ця скарга:

anshtepa@gmail.com

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!