ІншеВсі скаргиДержавні органиСпіввласника позбавили прав на будинок

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що її незаконно позбавили права власності на будинок, частку в якому жінка не встигла приватизувати. За її словами, без корупційних схем не обійшлось.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Я є співвласником індивідуального одноквартирного будинку в місті Чорноморськ Одеськоі області. У кожного з співвласників є державні акти на землю (1/2). До моєї частки будинку була добудова і зроблений новий техпаспорт та декларація про готовність об’єкта до експлуатації, але ще не зроблено його приватизацію. Співвласник вирішив продати свою частку будинку, але порушивши моє право першочергового придбання будинку, зробив хибне дарування (є докази). Справа у судді. Але суддя гальмує процес тому, що по справі є багато порушень закону і моїх прав. Тут задіяні: державний реєстратор, будівельний експерт, нотаріус і суддя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікар-інтерн не може дозволити собі лікування

06.10.15. я звернулася до міського суду з позовною заявою про виділення в натурі частки житлового приміщення, проведення експертизи будинку та накладення арешту на частину будинку співвласника. 09.10.15. ухвалою суду було накладено арешт на будинок та розпочато провадження по справі. Але 19.10.15.року було здійснено дарування частки будинку співвласника та 22.10.15 року надіслано рішення про відмову у державній реєстрації прав та їх обтяжень у зв’язку з новим правонабувачем. А нотаріус уклала угоду на підставі нового технічного паспорту на будинок, вказавши площу будинку за новим техпаспортом, без права власності на нього.

Порушено мої права у справі спільної часткової власності. Справа у суді, але суддя навмисно затягує справу, тому що будинок не був зареєстрований у Державному реєстрі речових справ на момент його дарування. Площа частки співвласника будинку не змінювалася, а площа моєї частки збільшилася . При даруванні була врахована моя площа обдарованому, що суперечить державному акту на землю. По цій справі є ще багато цікавих фактів – розслідування буде резонансним для корумпованого старого Іллічівська – нового Чорноморська.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!