Всі скаргиСпівробітників столичного автопарку тримають без зарплат

Лист від співробітника, читачка запевняє, зарплату заборгували ще за вересень.

На «Електронну книгу скарг України» написала читачка Неlen – вона каже, що кондуктори столичному автопарку №6 за місяць приносять 1.5 мільйонів гривень, а їх годують тільки обіцянками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дітям війни не нараховують соціальні виплати

Ось її лист:

«Здравствуйте! От лица всех сотрудников автопарка №6, г.Киева прошу разобраться куда деваются деньги для зарплаты кондукторам, водителям. Зарплаты у них мизерные, в месяц этот автопарк принимает от кондукторов примерно 1,5 миллиона гривен. Неужели этих денег не хватает, чтоб раздать людям зарплату без задержек. Уже второй месяц задерживают зарплату, сегодня 14 ноября, а зарплату еще за сентябрь не выдали?!?! Как жить людям по 2-3 месяца без денег, что им кушать? Почему городская власть зная такую проблема сидит сложа руки, ничего не делает? Зарплату выдают раз в два-три месяца и то 20-30% от зарплаты всего. Мы понимаем, что зарплата кондукторов, водителей “крутится” в банках, но имейте же совесть…»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У Львівських в’язнів-інвалідів відбирають їхню пенсію

Нагадаємо, що ще в серпні автопар №6 вже скарживася на подібну проблему. Тоді голова профкомітету АТП №6 Віктор Прокопенко заявляв, що у автопарка вже є борги і співробітникам не виплачуються вчасно зарплати.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!