ІншеВсі скаргиСпівмешканець доньки погрожує її матері

До “Електронної книги скарг України” написав читач Сергій, котрий непокоїться за свою сестру та просить допомоги у виконанні рішення суду з боку її доньки та співмешканця.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Допоможіть у вирішенні одного питання, звертаємося до вас бо більше немає до кого. Я мешканець м.Сміли Черкаської області Малахов Сергій Степанович звертаюся до вас від імені своєї рідної сестри. А саме проблема полягає в тому, що рідна донька сестри має співмешканця, який її (сестрі) постійно погрожує, приходить додому пяний, а не так давно дочка, відсудила половину домоволодіння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шахрайство компанії з продажу вікон

Був суд, який все поділив порівну (двір, господарські будівлі, а також будинок). Так як сестра виграла суд, то їй присудили всі комунікації. А так як дочка не платить комунальні платежі, то сестра відімкнула всі комунікації. Після чого її почали погрожувати, рішення суду не виконують, сестра боїться в двір вийти. Міліція на це ніяк не реагує, навіть на виклики не приїжджає, сілський голова нічого не робить. Взагалі нічого ніхто не робить. А співмешканець постійно каже що нічого ви не зробите бо я всім плачу.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!