ІншеВсі скаргиСпиртовий переробний цех та сморід в місті Узин

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка стверджує, що в місті Узин нестерпний сморід через спиртовий переробний цех.

“Добрий день! Від імені мешканців багатотисячного населення м.Узин звертаюся до Вас по допомогу. Протягом декількох років населення міста страждає від нестерпного смороду. Вийти на вулиці, особливо влітку неможливо. Причиною цього смороду є спиртовий переробний цех який знаходиться за адресою м.Узин, вул. Заводська.

Просимо Вас надіслати інспекцію, комісію або журналістів, або телебачення, щоб виявити причину цього смороду і припинити цей жах. Сподіваємося на Ваш відгук і на Вашу допомогу. Надія тільки на Вас! Врятуйте наших дітей, які просто задихаються!!! Будемо щиро вдячні за допомогу!”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!