Всі скаргиСпікер Верховної ради пообіцяв не платити зарплати прогульникам-депутатам

Спікер Андрій Парубій обіцяє не виплачувати заробітну плату депутатам, які не приходять на засідання Ради, вже з наступного пленарного тижня, який розпочнеться 10 травня.

Про це він заявив у п’ятницю в Києві в ході презентації основних положень змін до регламенту Верховної Ради, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“До речі, хочу оголосити, що розпорядженням фактично вже з наступного пленарного тижня за невідвідування сесії буде просто зніматися заробітна плата”, – заявив він.

“У відповідності зі статтею 94 Кодексу закону про працю України заробітна плата виплачується працівникові за виконану роботу. Таким чином, якщо депутата не буде на робочому місці під час реєстрації, заробітна плата за цей день не буде нараховуватися”, – пояснив спікер.

Варто зазначити, що серед українських депутатів безліч тих, які без поважних причин не з’являються на роботу. Тим не менш, жодного разу відсутність народних обранців під час пленарних засідань не влпинула на голосування за законопроекти, картки депутатів могли знаходтитися у співпартійців і вже ті голосували на власний розсуд.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!