Всі скаргиДержавні органиСпадок не віддають через умисно зроблені помилки в документах

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Cвітлана з Закарпатської області, вона переконує, що документи на спадок від дідуся умисно оформили не за правилами, а тепер суди відмовляються задовольняти її позов.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Звертається до Вас Білей Світлана Василівна з Закарпатської обл. м. Мукачева, вул. Берегівська 41/1. Мені потрібна дуже Ваша допомога, будь ласка, не відмовляйте. Я з 2012 року ніяк не можу встановити права на спадок, який мені дістався від дідуся.

Почалося з мукачівської прокуратури, потім направили СУ УМВС України в Закарпатській області майора міліції Скрекля Ігоря Володимировича, який провів досудове розслідування і встановив, що Чорнак Наталія Іванівна, обіймаючи посаду жуківського с/голови Мукачівського району, вчинила умисний злочин, передбачений ч.1 ст. 364 КК України, що полягав у складанні та видачі неправдивих офіційних документів, через що мене позбавлено спадкового права. Про це було повідомлено у прокуратуру Закарпатської області України, але це нічого не дало і справу №12013070040000438 було закрито.

Тому мені прийшлося писати скарги слідчому судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області та в Генеральну прокуратуру України. Після цих звернень слідчий суддя Ужгородського суду Семерак І.О. 18.11.2014 року ухвалив постанову старшого слідчого про закриття справи скасувати і повернути матеріали для продовження розслідування.

Розслідування проведене і направлене в прокуратуру для відкриття і притягнення до кримінальної відповідальності за зловживання службовим становищем і видавачу неправдивих даних у документах. Але прокурор Закарпатської області Янко Володимир Михайлович, його підлеглі Сільник Анатолій і Попович Вікторія не повідомили, на якому етапі розгляду справа, а просто потримали близько 3-х місяців її у себе. Потім при зустрічі зі слідчим я дізнаюсь, що справа взагалі вже знаходиться в міліції м. Мукачева у слідчого Гріділь. Чому?! (Це коротко про кримінальну справу, тому що далі писатиму щодо цивільної справи).

Я звернулася до адвоката Компанієць Н.Г. з тим, що не можу зробити документи на права спадку за заповітом мого батька Герич Я.Я. у Закарпатській області Мукачівського району с. Жуково (Духновича, 1) у зв’язку з неправдивими даними, які видала голова села Чорнак Н.І. моєму дядьку, брату Загорчак В.І., чим позбавила мене права спадщини.

Адвокат вислухала мене і взялася за справу, де йшлося про скасування рішення місцевого самоврядування, свідоцтва на право власності на нерухоме майно і витребування майна від набувача. Було вислухано обидві сторони й надано докази сторін. Наші позовні вимоги було задоволено. Потім 26.02.2015 року відбувся апеляційний суд у Закарпатській області м. Ужгород, на цьому суді я не була присутня, тому не можу 100% говорити про судове рішення, але, зі слів мого адвоката, її навіть слухати ніхто не бажав, і тому рішення І інстанції було скасовано й задовольнили позов позивача Загорчак В.І..

Ось так після апеляційного суду ми подали скаргу в касаційний суд України 16.04.2015 року, суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – Мазур Л.М. Відповідно до ч. 1 ст. 328 ЦПК України за наявності клопотання особи, яка подала скаргу, суддя-доповідач у разі необхідності вирішує питання про зупинення виконання рішення суду. Наведені в клопотанні доводи дають підстави для висновку про необхідність зупинення виконання рішення апеляційного суду Закарпатської області від 26 лютого 2015 року до закінчення касаційного провадження, а тому клопотання підлягає задоволенню. А також вирішено відкрити касаційне провадження. Витребувати з Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області справу № 303/6255/14-ц (провадження 2/303/3347/14).

Оскільки справи призначаються на веб-сайті суду, я кожного дня дивилася розпорядок призначених справ. І тут у телефонному режими мій адвокат мені повідомляє, що судове засідання у справі має відбутися 10.06.2015 року. Але справи не було призначено, я слідкую далі до 08.07.2015 року, я думала, мій адвокат так само чекає і слідкує, як і я. Урешті запитую, коли відбудеться вже судове засідання? А вона мені й каже: воно відбулося 04.06.2015 року. Але як так могло статися, якщо судове засідання мало відбутися 10.06.2015 року?!

Докази документальні з кримінальної і цивільної справ є. Тільки мені нікому допомогти з професійної точки зору. Завдяки нашим державним посадовцям я не можу нічого зробити, окрім як лишитися на вулиці, тому я і звертаюся до Вас. Допоможіть мені, будь ласка…”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!