ІншеВсі скаргиФінансиСолдатів не вдягають у зимову форму

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Єкатерина, вона переконує, що Міністерство оборони так і не вдягло солдатів у зимову форму.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Шановний телеканал СТБ. Допоможіть, будь ласка. Я бачила Вашу передачу від 13.10.2015 року про те, як Міністерство оборони України завантажувало зимній одяг для солдат АТО і обіцяло, що одягне всіх солдат у зимову форму до 19.10.2015 року.

Але хлопці, які зараз під м. Біловодськ, досі не одягнуті, і їм сказали, що їх вдягати не будуть. Я телефонувала на гарячу лінію, але відповіді так і не отримала. Проте знаю, що солдат на передовій в Донецьку вже одягли.

Хлопці досі одягнуті в літню форму, і їм потрібна зимова форма, бо іде зима, і ночі дуже холодні. Будь ласка, допоможіть”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!