ІншеВсі скаргиСолдатів на Яворівському полігоні споюють саморобною горілкою

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав Юрій. Чоловік розповідає про приватне розслідування, у ході якого було викрито кілька точок продажу самогону. За словами чоловіка, ці точки використовуються для споювання працівників та їх подальшої експлуатації та дискредитації з боку начальства.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Я є керівником відокремленого підрозділу УНСО в Івано-Франкове, Яворівського р-ну, Львівської обл. Кілька днів тому до нашої організації звернулись військовослужбовці яворівського полігону з проханням допомогти у вирішенні проблеми зі споюванням солдатів саморобною горілкою. Військовою службою правопорядку було викрито два пункти незаконного продажу алкоголю в прилеглих до полігону селах. І виявилось, що обидва продавці є працівниками Національного природного парку “Яворівський” (ЯНПП). До слова скажу, що ЯНПП вже не вперше звинувачується у незаконній діяльності і ось наступний тривожний дзвіночок знову лунає з цього боку. На наші запити запити директор ЯНПП, Михайло Васильович Біляк, не відповідає, і відверто ігнорує їх. Незважаючи на це, ми провели своє невелике приватне розслідування, опитали працівників ЯНПП, і виявилось, що “службовий алкоголізм” процвітає і практикується керівництвом парку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцстрах не виплачує допомогу жінці у декреті

Все дуже просто, працівнику дозволяють пити на роботі, а потім його публічно за це критикують на загальних зборах, принижують і все. Таким працівником можна маніпулювати і примусити виконувати будь-яку роботу. Плюс йому можна не виплачувати премію і не підвищувати заробітну платню. І в безвиході люди змушені шукати собі іншого, а часами й незаконного заробітку. Не виключено, що ці працівники продавали підробну горілку зі вказівки свого начальства. Так само, як людей примушують задарма робити березові віники, а потім начальство здає ці віники за гроші в комунальні підприємства.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК