ІншеВсі скаргиФінансиСоцзабез не вживає заходів для допомоги інваліду

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, котра переконує, що місцевий соцзабез вже протягом тривалого часу відмовляється оформляти допомогу її чоловіку-інваліду. За словами жінки, це не перший випадок байдужості соцзабезу.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“23 жовтня, мій чоловік Жуков Олександир Анатолійович (місце проживання : Херсонська обл. Бериславський р-н. с.Кірове вул.Набережна 24) подав до Бериславського соцзабезу документи для оформлення допомоги по інвалідності, але вже пройшло майже 4 місяці, але документи так і лежать в соцзабезі. Нам говорять що Київ не дає відповіді на їх запит про те, що мій чоловік не є підприємцем. Це вже не вперше, коли цей соцзабез не вживає ніяких заходів, щоб допомогти людям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’яний розбив авто та звинувачує у вимаганні грошей

Зараз намагаюся їм дозвонитися, щоб отримати хоча б якусь інформацію по нашій справі. Працівники або скидують дзвінки, або відповідають в дуже грубій формі, не підбираючи слів. Сподіваюсь на вашу допомогу у вирішенні нашої проблеми. Допоможіть покарати бездіяльність соцзабезу і оформити моєму чоловікові допомогу по інвалідності.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК