Всі скаргиФінансиСоцстрах не виплачує допомогу жінці у декреті

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Вікторія, яка переконує, що їй не виплачуються кошти, передбачені законодавством. Вагітній жінці не вистачає на найнеобхідніші речі та харчування.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Хочу надати Вам скаргу на Дружківський соцстрах. Ще з 15.02.2016 я перебуваю у декретній відпустці, в цей же день наш бухгалтер відіс лікарняний до соціального страхування. Згідно з законом України кошти повинні були прийти у першу заробітну плату. Останній раз я отримувала заробітну плату 7 лютого, належного харчування для вагітних за браком коштів я не маю, не кажучи вже за ліки та вітаміни. Грошей немає навіть для закупівлі медикаментів на пологи, які вимагає лікарня. І як ви підкажете мені бути? Де шукати захисту власних прав?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!