ІншеВсі скаргиСобак у Сосновому труять ізоніазидом

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Людмила, вона переконує, що вуличних і домашніх собак труять ізоніазидом, а місцева влада заплющує на це очі.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“У СВТ «Соснове» (30 км. від м. Миколаїва) вже кілька років нещадно труять собак, і не тільки вуличних, а й домашніх, чим створюють загрозу також здоров’ю навколішних людей. Голова СВТ та члени правління закривають на це очі, напевно, чекають коли захворіє хтось із людей. 

У 2014 р. потруїли за 2 рази 15 вуличних цуценят. Ми їх годували, а хтось отруїв. Цуценята вмирали в муках, судоми не припинялись.

У цьому році 24.08.15 отруїли мою домашню собаку, отруту підкинули під хвіртку ранком, оскільки вночі собака спить в домі, та і вдень більше часу проводить в домі. Їй 2,5 роки, і лише цього літа ми забрали її на дачу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Луцькому районі не їздять маршрутки в село»

Ми її вилікували, тому що вчасно побачили, що вона з’їла (під хвірткою було 2 невеликих шматка сирого м’яса, 1 встигли забрати), і через 40 хвилин вже були у ветеринарній клініці у місті. Поки везли, у собаки були страшні судоми, які повторювалися кожні 10 хвилин, блювота. За висновком клініки, її отруїли ізоніазидом.

Але ж отрута могла потрапити і на їжу, яку споживає моя сім’я”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!