Всі скаргиГоловнеДержавні органиСлідчі Харкова не виконують своєї роботи. Три роки страждають від цього звичайні люди

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Леонід, який скаржиться на кругову поруку в харківських правоохоронних органах. Все замикається на них, а далі справа не йде. Просить журналістів звернути увагу на його проблему.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Скарга на злочінні діі Харківської областної прокуратури та поліції. Три року прокуратура не виконує рішення суду всі мої звернення до Генеральноїпрокуратури України, СБУ, Адміністрації Президента, Уповноваженого по правам людини та ішші органи влади направляються до Харківської областної прокуратури я отримую від них тільки відписки.

Харківська областна прокуратура не вважає злочином вимагання та отримання хабара, незаконний обшук, неповернення награбованного, підробка доказів та інші правопрушення. Всі докази є в наявності.

Саме тому звертюсь до Вас з проханням провести об`єктине розслідування.

Я став жертвою організованої злочинної  групи членами якої є співробітники Харківської областної прокуратури та  Холодногірьського відділення поліції

В вересні 2015 року до мене звернувся мій знайомий Закора Сергій з проханням знайти в мережі інтернет ціну на антикварний багнет –ніж. Так як я не знайшов такого, я розмістив фото яке він мені дав в на аукціоні «АУКРО» за середньою ціною 3 200 грн, протягом кількох місяців ним ніхто не цікавився. В грудні він мені повідомив, що продав його по оголошенню на сайті OLX  та попросив мене отримати гроші за посилку, так як він від`їзжає і не зможе отримати гроші на Новій пошті, тому відправлення він зареєстрував на мене. Я отримав гроші та передав його знайомому, в якого він позичив гроші.

16 грудня 2015 року  за адресою вул Олега Кошового, 1Б де проживає моя дружина приїхали співробітники холодногорьского відділення поліції м.Харкова.

Дружина дома була одна, мене не було. Сказали, що приїхали робити обшук та вручили ухвалу. Дружині заборонили телефоннувати та почали обшук з метою, як написано в ухвалі, пошуку грошей та зброї. Понятих вони привезли своїх, ніяких посвідчень не показували, після закінчення обшуку і нічого не знайшовши дружину посадили в машину та поїхали за місцем моєї реєстрації, в хаті залишилось двоє людей.

В цей момент, я був в гаражі по приїзді вони мені зателефонували з телефона моєї дружини та сказали, що вони приїхали відключати електрику, я прийшов в хаті було п`ятеро людей – дружина була в стані шоку, сиділа її всю трясло. Сказавши мені, що я обвинувачуюсь в збуті холодної зброї. Мене обшукали, забрали фотоапарат ніяких документів про вилучення не було оформлено, так як я не знав, хто приїхав, я сказав, що розміщував оголошення свого знайомого Зоріна П.Д. Щоб були хоч якісь свідки, мене посадили в машину та поїхали до нього. Зоріна визвали на вулицю посадили в машину не давши навіть одягнутися та поїхали в Харків.

По дорозі в Харків ми попросили показати посвідчення працівника, який усіма керував та представився Олексієм – він відмовивився, сказавши, що покаже в Харкові. Став пропонувати «решить» за три тисячі долларів та запропував шукати гроші по телефону. Я обдзвонив кілька друзів, ніхто нічого не дав – всі казали, що це «міліцейський розвод».

Приїхавхавши в Харків, нас завели в кімнату №21 на прохідній. Олексій дав команду нас не реєструвати. Нас протримали більше трьох годин і не відпускали, вимагаючі гроші. Спочатку обіцяли відпустити до суду за 50 тис грн, потім Олексій сказав, що нас відпуспять і за п`ять тисяч ,так як вдома залишилась дружина і я бачив в якому стані вона була, я був змушенний зняти кредитні гроші в сумі 5000 грн з картки Приват банку та віддати їх Олексію, які він при нас розділив з прокурором Мамедовим. Нас відпустили на електричку Зорін П.Д. був практично роздягнений в одному світері та кімнатних тапцях на вулиці та в елетричкі було холодно і він захворів.

Приїхавши додому я перевірив свої речі багато чого не було знайдено ніяких документів про вилучення моїх речей не було.

Приїхавши через два дні до відділення мене ознайомили з переліком вилученного в переліку була тільки частина, не було включено три фотоаппарати цифрових, флеш накопичувач на 4 Гб , картки пам`яті, ліхтарик. Коли я заявив про це слідчому Мамницькій. А. вона сказала, щоб я написав заяву на ім`я прокурора, я написав, але ця заява зникла і більше не з`являлась. Через кілька днів мені повернули речі, які були в протоколі вилучення те, що не записано не повернули.

Я звернувся в Генеральну прокуратуру та СБУ було відкрито кримінальне провадження за ст 365 ч.1 КК України  №42016220000000155 від 09.02.2016. Але 23.12.2016 провадження було закрито за відсутністю складу злочину, мене про це не повідомили. Відповідно до вимог ст.303-307 КПК України я вимушений звернутися до суду зі скаргою на бездіяльність слідчого.

Рішенням суду від 26.04.2017 справа № 646-2753-17  № провадження 1-кс-646-2182-2017 постанову про закриття кримінального провадження № 42016220000000155 скасовано та повернуто прокурору Харківської області для відновлення досудового розслідування.

Рішення суду не було виконано справу знову закрили не повідомивши мене про закриття я дізнався знову звернувшись до Генеральної прокуратури відповідь про закриття прийшла з Харкова.”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!