Всі скаргиДержавні органиСлідчі міняються, а справа стоїть

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Микита Руденко, він переконує, що суд постійно закриває кримінальне провадження без належного розгляду.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Мною було подано заяву в прокуратуру Бершадського району про скоєння злочину. Заяву було передано в Бершадський РВ УМВС України Вінницької області, внесено в ЄРДР. Розпочато досудове розслідування.

Слідство з цього кримінального провадження триває вже третій рік. Слідчі без належного розгляду чотири рази закривали кримінальне провадження. Помінялось п’ять слідчих.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Фастові немає вакцини для щеплень»

Я звертався в обласну, Генеральну прокуратуру неодноразово з заявами про неналежне розслідування. Також неодноразово звертався в Головне слідче управління, в обласне слідче управління. Одержую тільки відписки.

На прийомі начальником слідчого відділення Бершадського РВ УМВС України у Вінницькій області я йому повідомив, що звертаюсь у Генеральну прокуратуру з заявою про свавілля слідчих. На що я одержав відповідь: пиши куди хочеш, я беру торбу, їду в Київ, і тобі нічого не допоможе. Ось так працює Бершадська міліція і прокуратура”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК