Всі скаргиСкарга від пенсіонера. Не виплачують в повному обсязі

До “Електронної книги скарг України” звернувся Дмитро Іванович, пенсіонер. Він переконує, що йому пенсію не виплачують в повному обсязі. Суд постановив, що держава не права, але, кому суд указ? 

Проживаю в п.т. Борова, Борівський район Харківська область. індекс 63801, телефон 095-547-80-56. В молодості працював на Півночі. В мене був високий заробіток, з якого, звісно, відраховувались великі кошти в пенсійний фонд. Надіявся що буду мати хорошу пенсію. Але марно.

Пенсіонер з 2004 року і пенсію мені платять меньше половини від заробленої. Звернувся до суду. Суд виніс рішення на мою користь: зобовязав ПФ перерахувати мою пенсію із коефіцієнта заробітної плати 4.04898 (платять із коефіцієнта з/п 1,9) і доплатити не виплачену суму.

Але рішення суду не виконується. Звернувся до суду з заявою про виконання рішення суду. Але суддя Борівського райсуду Харківської області Гуляєва А.М. безпідставно відмовила мені в виконанні рішення суду. І не тільки мене ПФ ось так обдурив. І не тільки мене ось так \”кинула\” суддя Гуляева А.М. Така сама ситуація і у пенсіонера Мартинюка О.А. Його ПФ точно так обдурив в нарахуванні пенсії, а суддя Гуляєва йому також відмовила в позові.

Всі скарги Президенту – написано уже чотири спускаються в низ, а у відповідь, як мені так і Мартинюку всі чиновники брешуть, що рішення суду вже виконано і це при тому, що направлялись свіжі розпорядження про нарахування пенсії за 2014 рік, де вказано, що пенсія нараховується із коефіцієнта з/п 1,9.

Наше покоління вже на пенсії. В мене багато знайомих в Росії і я не чув, не знаю такого випадку, щоб там обдурили, неправильно нарахували пенсію. Так ситуація тільки в Україні. В звязку з цим я допускаю, що всі керівники ПФ і виконавчої служби України працюють на Кремль.

Їх задача визвати у громадян незадоволення владою України і боротися за Росію – там пенсію нараховують правильно. І частково їм це вдалося. Коли я працював на Чукотці, то разом зі мною в шахтах Чукотки працювало 50% шахтарів з Донбасу. Якщо і їм нарахували пенсію таку, як мені, а скоріше за все так воно і є, то стало понятно чому цей регіон взбунтувався і захотів перейти до Росії. Звісно це одна із причин…

Конаткти для журналістів: db180849@yandex.ru

Звоніть будемо радитися, що робити, як добитися чесно заробленої, в суді доказаної пенсії. Висилати по електронній пошті документи я не можу, бо не вмію. З повагою Дмитро Іванович.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК