Всі скаргиДержавні органиСкарга не розглядається вчасно

До “Електронної книги скарг України” написав читач Сергій. Чоловік скаржиться на затягування у розгляді його скарги до прокуратури та наполягає на притягненні судді до дисциплінарної відповідальності.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:  

“СКАРГА на голову Корольовського районного суду м. Житомира Драч Юрій Іванович 07 грудня 2015 року до Корольовського районного суду м. Житомира мною через відділення Укрпошти направлено скаргу на бездіяльність прокурора Житомирської області Війтовича Любомира Михайловича.

Відповідно до штрих кодового ідентифікатора 1350101339470, що зазначений на квитанції про надсилання поштової кореспонденції до Корольовського районного суду, скарга на бездіяльність прокурора отримана Корольовським районним судом 09.12.2015 р. Відповідно ч.2 ст.306 КПК України скарги на рішення, ді.ю чи бездіяльність під час досудового розслідування розглядаються не пізніше сімдесяти двох годин з моменту надходження відповідної скарги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Недбалість прокурора у розгялі скарги

Відповідно до Закону України «Про судоустрій України» організаційне керівництво покладено на голову суду. Головна мета такого керівництва – забезпечення злагодженості в роботі апарату суду, створення сприятливих умов для відповідального ставлення усіх працівників до своїх службових обов’язків і на цій основі – виконання судом покладених на нього завдань по здійсненню правосуддя.  Отже, на мою думку саме голова Корольовського районного суду м. Житомира Драч Юрій Іванович безпідставно затягує або не вживає відповідних заходів щодо розгляду моєї скарги протягом строку, встановленого законом. Підставою для дисциплінарної відповідальності судді відповідно до п.2 ч.1 статті 92 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” є безпідставне затягування або невжиття суддею заходів щодо розгляду заяви, скарги чи справи протягом строку, встановленого законом, зволікання з виготовленням вмотивованого судового рішення, несвоєчасне надання суддею копії судового рішення для її внесення до Єдиного державного реєстру судових рішень.

За таких обставин, ПРОШУ: притягнути голову Корольовського районного суду м. Житомира Драча Юрія Івановича до дисциплінарної відповідальності. Всі відомості, подані у цій заяві, є правдивими, і я обізнаний з тим, що не допускається зловживання правом звернення до органу, уповноваженого здійснювати дисциплінарне провадження, у тому числі ініціювання питання відповідальності судді без достатніх підстав, використання такого права як засобу тиску на суддю у зв’язку зі здійсненням ним правосуддя!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!